Kadr z teledysku do utworu "Tick Tock"

Young Thug prezentuje nowe utwory na pokazie Givenchy


04 października 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Na wczorajszym pokazie Givenchy Young Thug zaprezentował single ze swojego nadchodzącego wydawnictwa. Sprawdź, co na ten moment wiemy o Punk.

Nowe utwory Young Thuga na pokazie Givenchy

Pokaz rozpoczął się o godzinie 20 polskiego czasu. Zaprezentowane zostały projekty ubrań męskiej i damskiej kolekcji Givenchy na wiosnę oraz lato 2022 roku. Całe wydarzenie zostało okraszone nieopublikowanymi do tej pory utworami Young Thuga, które znajdą się na jego nadchodzącym albumie zatytułowanym Punk.

Young Thug – Tick Tock

Thugger odsłania karty

Do tej pory Punk zwiastują cztery utwory: Droppin Jewels, Die Slow, Hate The Game oraz Tick Tock, który doczekał się, również teledysku. Najnowszy album Thuggera ukaże się już 15 października. Będzie to drugi w tym roku projekt pochodzącego z Atlanty rapera, po wydanym wraz z Gunną Slime Language 2, natomiast pierwszy solowy od 2019 kiedy to ukazało się So Much Fun. Single (za wyjątkiem trapowego Tick Tock) zwiastują album nastawiony w większym stopniu na gitarowe brzmienia. 18-minutowy fragment z pokazu, na którym można usłyszeć nowe utwory Young Thuga, znajduje się na oficjalnym kanale YouTube Givenchy.

Na wczorajszym pokazie Givenchy Young Thug zaprezentował single ze swojego nadchodzącego wydawnictwa. Sprawdź, co na ten moment wiemy o Punk. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Nowe utwory Young Thuga […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →