fot. Rob Wallace

Black Flag na żywo! Legenda hardcore punku zagra w Warszawie


17 stycznia 2023

Podziel się newsem:

Legendarna grupa Black Flag na jedynym koncercie w Polsce! Amerykanie wystąpią już 31 stycznia w stołecznej Proximie

Legendarne logo, legendarny zespół

Kto nie kojarzy logo zespołu – czterech czarnych prostokątów stylizowanych na łopoczącą czarną flagę? Wzór, który miał symbolizować bunt i anarchię, stał się nieodłącznym elementem promocyjnym Black Flag, widzianym najpierw na murach, a potem na koszulkach i gadżetach. No i oczywiście na płytach zespołu, który przeszedł do historii dzięki swoim bezkompromisowym utworom i żywiołowym koncertom. Teraz i wy macie szansę zobaczyć Black Flag na żywo.

Black Flag logo

Kup bilety na koncert Black Flag

Zespół, grający hardcore’owego punka, wystąpi już wkrótce na jedynym koncercie w Polsce. Amerykanie zagrają już 31 stycznia w stołecznej Proximie. Wejść można już o 19:00, a start koncertu zaplanowany jest na godzinę 20:00. Jesteście fanami od lat i chcecie zobaczyć, jak radzi sobie obecnie legenda? Czy może dopiero poznajecie muzykę Black Flag i macie ochotę posłuchać legendarnych hitów? W obu przypadkach warto pojawić się w Proximie. Bilety na warszawski koncert Black Flag są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl.

Historia Black Flag

Black Flag istnieje od 1976 roku – zespół został założony w kalifornijskim Hermosa Beach przez gitarzystę i obecnie jedynego oryginalnego członka, Grena Ginna. Formacja nagrała 7 albumów studyjnych. Ostatni z nich, What The… ukazał się w 2013 roku. Także od tego roku wokalistą Black Flag jest skater Mike Vallely.

Black Flag
fot. Rob Wallace

Bilet kolekcjonerski na Black Flag

Bilety na warszawski koncert Black Flag są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl. Oprócz standardowej wejściówki w formie elektronicznej możecie nabyć także specjalny bilet kolekcjonerski, który jest nie tylko prawdziwą gratką dla „zbieraczy”, ale wielu z was z pewnością po latach przypomni niezapomniane chwile spędzone na opolskim evencie. Spieszcie się! Liczba biletów kolekcjonerskich jest ograniczona.

Bilet kolekcjonerski Black Flag

Legendarna grupa Black Flag na jedynym koncercie w Polsce! Amerykanie wystąpią już 31 stycznia w stołecznej Proximie Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Legendarne logo, […]

Kup bilety na koncert Black Flag w Warszawie!

Biletomat.pl
135 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →