fot. materiały prasowe

IAMX wystąpi jesienią we Wrocławiu! To muzyczna i wizualna uczta


23 stycznia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

IAMX powraca do Polski z jesiennym koncertem na trasie FAULT LINES. Chris Corner ze swoim projektem zagra 24 października 2023 roku we wrocławskich Zaklętych Rewirach.

Wielogatunkowy projekt IAMX

IAMX to solowy projekt Chrisa Cornera z zespołu Sneaker Pimps. Zespół prezentuje brzmienia z pogranicza elektroniki, rocka i muzyki tanecznej. Charakteryzuje się łączeniem muzyki z bogatymi elementami wizualnymi – w ich teledyskach oraz na koncertach pojawiają się inspiracje burleską i teatralnymi motywami. Corner znany jest z wyjątkowo energicznych występów, podczas miesza swoje piosenki ze sztukami performatywnymi. Jak wygląda taki show na żywo? O tym możecie przekonać się już jesienią we Wrocławiu.

IAMX zachwyca teatralnymi koncertami i teledyskami

Od 2004 roku IAMX wydał dziewięć albumów studyjnych, w których dominują inspiracje mroczną estetyką, latami osiemdziesiątymi i erotyką. Wizualne, często kontrowersyjne treści charakterystyczne dla projektu można zobaczyć podczas ich występów na żywo oraz wideoklipach. Za ich kręcenie, reżyserowanie i montowanie odpowiada często sam Chris Corner. Scenografia koncertowa również składa się ze sztuki i rekwizytów skonstruowanych przez Cornera i członków jego zespołu.

Koncert IAMX w Polsce

Polska pojawiła się na trasie FAULT LINES projektu IAMX. Zespół wystąpi 24 października 2023 roku w klubie Zaklęte Rewiry we Wrocławiu. Na żywo usłyszymy klasyki, takie jak I come With Knives czy Animal Impulses, a także nowy materiał z dwóch albumów IAMX, które ukażą się wiosną i jesienią tego roku. Grupa w wyjątkowy sposób łączy muzykę rockową z rytmami tanecznymi, co świetnie prezentuje się na żywo. Sprawdź to na koncercie we Wrocławiu – bilety dostępne są już na stronie Biletomat.pl.

IAMX powraca do Polski z jesiennym koncertem na trasie FAULT LINES. Chris Corner ze swoim projektem zagra 24 października 2023 roku we wrocławskich Zaklętych Rewirach. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →