fot. materiały prasowe

IAMX wystąpi jesienią we Wrocławiu! To muzyczna i wizualna uczta


23 stycznia 2023

Podziel się newsem:

IAMX powraca do Polski z jesiennym koncertem na trasie FAULT LINES. Chris Corner ze swoim projektem zagra 24 października 2023 roku we wrocławskich Zaklętych Rewirach.

Wielogatunkowy projekt IAMX

IAMX to solowy projekt Chrisa Cornera z zespołu Sneaker Pimps. Zespół prezentuje brzmienia z pogranicza elektroniki, rocka i muzyki tanecznej. Charakteryzuje się łączeniem muzyki z bogatymi elementami wizualnymi – w ich teledyskach oraz na koncertach pojawiają się inspiracje burleską i teatralnymi motywami. Corner znany jest z wyjątkowo energicznych występów, podczas miesza swoje piosenki ze sztukami performatywnymi. Jak wygląda taki show na żywo? O tym możecie przekonać się już jesienią we Wrocławiu.

IAMX zachwyca teatralnymi koncertami i teledyskami

Od 2004 roku IAMX wydał dziewięć albumów studyjnych, w których dominują inspiracje mroczną estetyką, latami osiemdziesiątymi i erotyką. Wizualne, często kontrowersyjne treści charakterystyczne dla projektu można zobaczyć podczas ich występów na żywo oraz wideoklipach. Za ich kręcenie, reżyserowanie i montowanie odpowiada często sam Chris Corner. Scenografia koncertowa również składa się ze sztuki i rekwizytów skonstruowanych przez Cornera i członków jego zespołu.

Koncert IAMX w Polsce

Polska pojawiła się na trasie FAULT LINES projektu IAMX. Zespół wystąpi 24 października 2023 roku w klubie Zaklęte Rewiry we Wrocławiu. Na żywo usłyszymy klasyki, takie jak I come With Knives czy Animal Impulses, a także nowy materiał z dwóch albumów IAMX, które ukażą się wiosną i jesienią tego roku. Grupa w wyjątkowy sposób łączy muzykę rockową z rytmami tanecznymi, co świetnie prezentuje się na żywo. Sprawdź to na koncercie we Wrocławiu – bilety dostępne są już na stronie Biletomat.pl.

IAMX powraca do Polski z jesiennym koncertem na trasie FAULT LINES. Chris Corner ze swoim projektem zagra 24 października 2023 roku we wrocławskich Zaklętych Rewirach. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko […]

Kup bilety na koncert IAMX we Wrocławiu!

Biletomat.pl
135 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →