materiały promocyjne

Myslovitz z nowym albumem i trasą koncertową na 30-lecie zespołu


20 lutego 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Grupa Myslovitz ma za sobą ponad trzydzieści lat nieprzerwanej działalności. Już za na początku marca usłyszymy nowy krążek zespołu – Wszystkie narkotyki świata. Usłyszycie go na żywo już w marcu.

Pierwszy od dekady album Myslovitz nadchodzi

Zespół Myslovitz świętował w zeszłym roku 30-lecie swojej działalności. Przez ostatnie dekady wydał 10 płyt, które sprzedały się łącznie w nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy. Trudno nie znać pochodzących z nich utworów, takich jak Długość dźwięku samotności, Dla ciebie, Chciałbym umrzeć z miłości, Sprzedawcy marzeń, Peggy Brown, czy Z twarzą Marilyn Monroe.

Czas jednak na nowe. Myslovitz już 3 marca zaprezentuje nam jedenasty studyjny krążek: Wszystkie narkotyki świata, jednocześnie pierwszy nagrany z nowym wokalistą – Mateuszem Parzymięso. Od 2019 roku współtworzy on Myslovitz razem z gitarzystą Wojciechem Powagą, gitarzystą i klawiszowcem Przemysławem Myszorem, basistą Jackiem Kuderskim i perkusistą Wojciechem „Lalą” Kurderskim.

Mamy bogaty dorobek muzyczny i tak naprawdę, z większym lub mniejszym powodzeniem, moglibyśmy grać koncerty, opierając się tylko na tym, co już było. Uznaliśmy jednak, że już za długo trwa okres, gdy niczego nowego nie nagraliśmy, i jeśli chcemy być w obiegu muzycznym, to trzeba pokazać, że jesteśmy aktywni. Poza tym naszym fanom się należała nowa płyta. 

– mówiła grupa w jednym z wywiadów.
fot. materiały promocyjne, Łukasz Gawroński

Wszystkie narkotyki świata

Wszystkie narkotyki świata to zbiór 12 utworów układających się w jedną opowieść. Opowieść o miłości, nienawiści, pasji, sztuce, polityce, wojnach, inności, normalności, tolerancji i nietolerancji, otwartości, pogardzie, niezłomności, muzyce, poezji, prawdzie, kłamstwach, władzy, pieniądzach, alkoholu, narkotykach… o wszystkim, co rządzi współczesnym światem

– czytamy w zapowiedzi zespołu Myslovitz.

Na razie album zapowiadają single Miłość, 19, Pakman, Wszystkie narkotyki świata. Na płycie znajdziemy łącznie 12 piosenek:

 1. Wszystkie narkotyki świata
 2. Miłość
 3. Pakman
 4. Król wzgórza
 5. Przypadkiem
 6. Latawce
 7. Inny
 8. Zdążyć przed wschodem słońca
 9. 19
 10. Powoli
 11. Dziewczyna z wiersza Lennona
 12. Kosmita

Trasa koncertowa Myslovitz 30-lecie

Tuż po wydaniu krążka zespół Myslovitz zagra w polskich miastach. Koncerty zespołu Myslovitz to prawie dwugodzinne show złożone nie tylko z nowego materiału, ale także z przebojów znanych wszystkim od trzech dekad. Zobaczcie, gdzie i kiedy zagra rockowa grupa:

4 marca – Mysłowice
17 marca – Rzeszów
18 marca – Bielsko-Biała
25 marca – Gomunice
26 marca – Gdańsk
29 marca – Warszawa
30 marca – Bydgoszcz
31 marca – Olsztyn

Grupa Myslovitz ma za sobą ponad trzydzieści lat nieprzerwanej działalności. Już za na początku marca usłyszymy nowy krążek zespołu – Wszystkie narkotyki świata. Usłyszycie go na żywo już w marcu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →