fot. materiały promocyjne

You Me at Six i The Hunna zagrają na koncercie w Warszawie


16 lutego 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Brytyjska grupa You Me at Six oraz The Hunna zagrają na wiosnę w warszawskim klubie Proxima. To spotkanie alternatywy, emo i punk rocka.

Pop rock i emo, czyli You Me at Six

You Me at Six to brytyjska grupa, która od niemal dwóch dekad prezentuje mieszankę pop rocka i emo. Dali się poznać, takimi popularnymi singlami jak Underdog (2010), Bite My Tongue (2011), Take on the World (2017), czy Deep Cuts (2023). Są uznawani za jeden z najbardziej płodnych zespołów na brytyjskiej scenie rockowej ostatnich lat. Ich twórczość plasuje się wysoko na listach sprzedaży, a single podbijają listy radiowych hitów. Utwory You Me At Six zostały odtworzone w streamingu ponad pół miliarda razy.

Siódmy krążek Truth Decay

W składzie Josh Franceschi, Max Helyer, Chris Miller, Matt Barnes, Dan Flint zespół nagrał w tym roku siódmy krążek studyjny Truth Decay. Artyści chcieli wskrzesić brzmienia emo rockowe, którymi wyróżnił się na samym początku swojej kariery. Idealnie wpasowuje się to w trendy, które wyznaczają obecnie młodzi artyści sceny. YMAS nie odstają. „Wiemy, jak to zrobić i chcemy, aby świat wiedział, jak to robimy” – skomentował lider grupy.

Trasa koncertowa z The Hunna

You Me at Six zagrają w Polsce podczas europejskiej trasy koncertowej. Na wydarzeniu pojawi się zespół The Hunna, który szturmem wdarł się na brytyjskie listy przebojów. Grupa czerpie inspirację od zespołów takich jak Kings Of Leon, Foals, The 1975 oraz samo YMAS. Prezentują muzykę z pogranicza rocka alternatywnego oraz indie. Obie grupy dopełni pop punkowy support – Yours Truly. Bilety na koncert, który odbędzie się 4 marca w warszawskim klubie Proxima, kupicie na stronie Biletomat.pl. Pamiętajcie, że na Biletomat.pl można również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów.

YMAS x THE-HUNNA

Brytyjska grupa You Me at Six oraz The Hunna zagrają na wiosnę w warszawskim klubie Proxima. To spotkanie alternatywy, emo i punk rocka. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →