materiały promocyjne

Kukon publikuje utwór “przewijka”. “Ogrody Mixtape 3” nadchodzą?


27 września 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Na kanale YouTube OGRODY pojawił się nowy utwór pt. przewijka. To pierwszy solowy utwór, który Kukon opublikował na kanale od czasu odsłuchu drugich Ogrodów.

Kukon z szybką przewijką

Utwór pojawił się na kanale Kukona bez zapowiedzi w środku nocy. Raper zaprezentował przewijkę, której próżno szukać chociażby na Spotify. Autor Ogrody Mixtape 2 nie poinformował o autorze podkładu, a jedyny opis, który widnieje pod nagraniem to “przewinięty numer”.

Kukon – przewijka

Ogrody Mixtape 3 wkrótce?

Jak do tej pory, Kukon wypuścił dwie części Ogrody Mixtape. Pierwszą w 2019 roku, drugą w grudniu zeszłego roku. Ogrody Mixtape 2 promował m.in. singiel Piję wódę i słucham Ich Troje z Quebonafide. W teledysku do utworu wziął udział sam Michał Wiśniewski, który bardzo ciepło wspomina kulisy powstania wideo.

Zobacz: Kukon i Atutowy łączą siły we wspólnym utworze w ramach akcji PUMA Talents

Poznałem bardzo fajnych, sympatycznych ludzi. Wprawdzie byłem pełen obaw, co mnie spotka w Kijowie. Jak zobaczyłem gości, których wybrali do teledysku… Powiem ci, że na początku wyglądało to jak mocna, gejowska impreza. A do tego była obawa, że będziemy musieli robić to co było w tekście. Bo nie wiem czy wiesz co jest w tekście? 

– mówi wokalista Ich Troje w jednym z wywiadów.

Kukon feat. Quebonafide – Piję wódę i słucham Ich Troje

Dotychczasową dyskografię Kukona zamyka tegoroczny DRAMAT., jednak przewijka może zwiastować rychłą premierę kolejnego materiału. Na kanale OGRODY pojawiły się oficjalne odsłuchy obu poprzednich odsłon mixtape’u, a fani rapera doszukują się zwiastuna Ogrody Mixtape 3. Na razie jednak nie istnieją konkretne przesłanki o tym, że przewijka promuje kolejną odsłonę serii.

Raper wystąpi w Krakowie

Autor przewijki pojawi się w najbliższy piątek w Krakowie w HYPE PARKU podczas Czeluści. Organizatorzy informują o “skrajnie chorym składzie”, który pojawi się 1 października na scenie. Oprócz Kukona pojawią się Forxst, Kosa, Jutro Ka-meal oraz Secretivesuicide. Impreza zacznie się o 22:00 przy Kamiennej 12. Wstęp wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Na kanale YouTube OGRODY pojawił się nowy utwór pt. przewijka. To pierwszy solowy utwór, który Kukon opublikował na kanale od czasu odsłuchu drugich Ogrodów. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Kukon […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →