kadr z klipu "Oni nie zamkną mnie"

Wrocław Hip Hop Festival 2021 – w tym roku będzie się działo


10 listopada 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Wrocław Hip Hop Festival to jeden z tych eventów, na które czeka się cały rok. W zeszłym roku fani imprezy musieli obejść się smakiem, lecz edycja 2021 z pewnością wynagrodzi im oczekiwanie. Widzimy się pod sceną!

Wrocław Hip Hop Festival – jednodniowy event w całości dla rap gry

Impreza ma sporą tradycję, bowiem pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w 2015 roku, co z ówczesnej perspektywy, wydaje się naprawdę szmatem czasu. Oczywiście przez te kilka lat znacznie się rozrosła – gości kilkanaście topowych nazwisk polskiej sceny hip-hopowej, no i odbywa się w jednym z największych obiektów w całym Wrocławiu.

W tym roku podczas eventu wystąpi aż dwunastu artystów – raperów oraz DJ-ów, a sama impreza potrwa prawie dziesięć godzin. I to się nazywa festiwal w pełnej krasie – jednodniowy format jest w tym przypadku atutem, nie wadą.

Przeczytaj: Wrocław miastem festiwali. Nadchodzi Wrocław Hip-Hop Festival oraz One Love Music Festival

Wrocław Hip Hop Festival Line up
fot. Dagmara Szewczuk

Stara i nowa szkoła na jednej scenie

Oczywiście sukcesu by nie było, gdyby nie trzy czynniki. Pierwszy – organizatorzy, wiadomo. Drugi – uczestnicy, bez których Wrocław Hip Hop Festival by nie istniał. Trzeci: artyści.

Line-up faktycznie musi być srogi, by przyciągać odpowiednie zainteresowanie, a w tym konkretnym przypadku naprawdę jest na czym zawiesić oko. Impreza wystartuje wraz z setem DJ-a Soiny, który przygotuje dla wszystkich zebranych swoistego rodzaju warm-up. Po nim wystąpi Dżej oraz Chivas, a także Kukon, O.S.T.R, Sarius i Kękę. Następni w kolejności są Guzior, Białas, OIO i Paluch, a jako ostatni swój koncert zagra Malik Montana.

Miętha – Guilty Gucci feat. Paluch

Wrocław Hip Hop Festival odbędzie się 19 listopada we Wrocławiu, a bilety znajdziecie na stronie hiphopfestival.pl.

Dzień później we Wrocławiu odbędzie się One Love Music Festival. Wystąpią na nim przedstawiciele sceny reagge oraz elektroniki ze szczególnym uwzględnieniem drum’n’bass. Ponadto pojawią się także reprezentanci alternatywy. Nie przegapcie!

Wrocław Hip Hop Festival Line up
fot. materiały prasowe

Wrocław Hip Hop Festival to jeden z tych eventów, na które czeka się cały rok. W zeszłym roku fani imprezy musieli obejść się smakiem, lecz edycja 2021 z pewnością wynagrodzi im oczekiwanie. Widzimy się pod sceną! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →