via Facebook

Oliwka Brazil: za hajs „Big Mommy” baluj, na planie za darmo haruj


28 listopada 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Oliwka Brazil zyskała rozgłos poprzez prowokacyjny solowy numer zatytułowany Big Mommy. Podczas kręcenia teledysku podobno doszło do nadużyć względem statystek.

Oliwka Brazil – jak długo to potrwa?

Kiedy pojawiła się na scenie, zrobiła szum. To było bez wątpienia wielkie wejście, wejście z buta, aczkolwiek czy na dłuższą metę kontrowersje i to rozsiewane poprzez – nazywajmy rzeczy po imieniu – wulgarność – zdołają utrzymać Oliwkę Brazil na szczycie? To, że ma ambicje, to widać. Ciekawe, jak długo złota zasada “nie ważne co mówią, ważne, żeby mówili” wystarczająco je zaspokoi.

Nie będę ukrywać mojego sceptycyzmu do raperki i tego, co reprezentuje i przekazuje w muzyce. Natężenie ordynarności zwyczajnie mnie przerasta, nic w tym odkrywczego, moim zdaniem również feminizm, który niby stoi w jej twórczości wysoko na piedestale, zaliczył paskudnego zgona i jest nie do poznania.

Parę godzin temu rozgorzała dyskusja wokół teledysku do singlowego hitu Oliwki, Big Mommy. Dziewczyny, które statystowały na planie klipu opowiedziały, jak wyglądały warunki pracy.

Przeczytaj: Jan Śpiewak publikuje anonimowe skargi na Papaya Films

Oliwka Brazil Big Mommy teledysk

Big Mommy, no money?

Miał być barter, był barter. To dość popularny model współpracy. Coś za coś. Udział w teledysku w zamian za creditsy na końcu i oznaczenie social mediów. Normalka? Okazja? Kto nie chciałby wystąpić w klipie, nawet i za darmo. Bo to przecież przygoda, zabawa, coś, o czym będzie można poopowiadać i pochwalić się przed znajomymi.

Na planie teledysku Oliwki Brazil nie było jednak tak kolorowo. Statystki twierdzą, że przez osiem godzin na planie zdjęciowym nie zostało im zapewnione jedzenie ani picie. Makijaż, ubranie, dojazd – wszystko leżało po stronie osób, które zostały zaproszone na plan.

Finalnie, teledysk został nakręcony drugi raz a na streamingach ukazała się wersja, w której nie grały już owe dziewczyny. Brały one udział w kilkugodzinnych nagraniach, po czym ostatecznie pojawiły się na parę sekund w postaci wyciętych scen z pierwotnej koncepcji klipu.

Oliwka Brazil wywiązała się z barteru – oznaczyła tancerki w opisie pod filmem oraz nagrała story na Instagramie.

Mimo tego, całe okoliczności powstawania klipu należą do mocno niepokojących. Takich, które należy wskazywać i piętnować. Szerzej o całej tej sytuacji wypowiadają się same zainteresowane – na Instagramie czy na TikToku.

Oliwka Brazil Big Mommy teledysk

Co sądzicie o tej sprawie? Czyżby ta wizerunkowa drama to będzie koniec Big Mommy?

Oliwka Brazil – Big Mommy

Oliwka Brazil zyskała rozgłos poprzez prowokacyjny solowy numer zatytułowany Big Mommy. Podczas kręcenia teledysku podobno doszło do nadużyć względem statystek. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Oliwka […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →