kadr z klipu do utworu Kukona „prawniczka"

Kukon ze specjalnym NFT dla najwierniejszych fanów


22 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Kukon wchodzi w świat NFT! Raper przygotował dla nabywców jego kart KUKONOZAUR specjalne benefity. Sprawdź szczegóły.

70 osobowości na sprzedaż

Kukon został kolejnym raperem, który wszedł w biznes NFT. We współpracy z Muzzlem, renomowanym artystą 3D, stworzył specjalne karty o nazwie KUKONOZAUR. Jak mówi o swoim produkcie raper:

Dziś o 20:00 startuje sprzedaż największego i najbardziej rozległego projektu przy jakim pracowałem. Siedemdziesiąt moich osobowości będzie dopuszczonych do sprzedaży, i tu dopiero zacznie się przygoda, jeżeli mi zaufacie, to nie zawiodę was.

Według opisu produktu Kukona posiadacz takiej unikatowej karty będzie uprawniony między innymi do:

  • Wczesnego dostępu do nowych dropów merchu i preorderów płyt na sklepie Piękny Syf
  • Specjalnych wydarzeń tylko dla posiadaczy kart
  • Limitowanych dropów na sklepie tylko dla posiadaczy kart cyfrowych
  • Przedpremierowych odsłuchów nadchodzących produkcji
  • Specjalnego kanału Discord do bezpośredniego kontaktu z artystą

Z biegiem czasu i rozwoju technologii benefity mają być rozszerzane. Zakup KUKONOZAURA odbywa się poprzez portfel Metamask. Sprzedaż startuje 22 czerwca o godzinie 20.

Kukon – Algorytm (feat. Faustyna Maciejczuk)

Koncertowe lato Kukona

Przed Kukonem zapracowane lato. Raper rusza z promocją swojego ostatniego albumu ROUGH’N GENTLE. Można go będzie usłyszeć między innymi podczas dwóch dużych rapowych festiwali: XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwalu, który wystartuje w Giżycku 14 lipca, a także Lech Polish Hip-Hop Festivalu w Płocku, który rozpocznie się 11 sierpnia. Oprócz tego raper Kukon wystąpi wraz z Okim podczas bydgoskiego Lata w Plenerze 5 sierpnia, a już za 2 dni, 24 czerwca, zagra solowy koncert w Lublinie. Bilety na wszystkie te wydarzenia są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl.

Kukon wchodzi w świat NFT! Raper przygotował dla nabywców jego kart KUKONOZAUR specjalne benefity. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał na nim nowe piosenki 70 osobowości na sprzedaż Kukon został […]

Kup bilety na koncerty Kukona!

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →