kadr z klipu do utworu Kukona „prawniczka"

Kukon ze specjalnym NFT dla najwierniejszych fanów


22 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Kukon wchodzi w świat NFT! Raper przygotował dla nabywców jego kart KUKONOZAUR specjalne benefity. Sprawdź szczegóły.

70 osobowości na sprzedaż

Kukon został kolejnym raperem, który wszedł w biznes NFT. We współpracy z Muzzlem, renomowanym artystą 3D, stworzył specjalne karty o nazwie KUKONOZAUR. Jak mówi o swoim produkcie raper:

Dziś o 20:00 startuje sprzedaż największego i najbardziej rozległego projektu przy jakim pracowałem. Siedemdziesiąt moich osobowości będzie dopuszczonych do sprzedaży, i tu dopiero zacznie się przygoda, jeżeli mi zaufacie, to nie zawiodę was.

Według opisu produktu Kukona posiadacz takiej unikatowej karty będzie uprawniony między innymi do:

  • Wczesnego dostępu do nowych dropów merchu i preorderów płyt na sklepie Piękny Syf
  • Specjalnych wydarzeń tylko dla posiadaczy kart
  • Limitowanych dropów na sklepie tylko dla posiadaczy kart cyfrowych
  • Przedpremierowych odsłuchów nadchodzących produkcji
  • Specjalnego kanału Discord do bezpośredniego kontaktu z artystą

Z biegiem czasu i rozwoju technologii benefity mają być rozszerzane. Zakup KUKONOZAURA odbywa się poprzez portfel Metamask. Sprzedaż startuje 22 czerwca o godzinie 20.

Kukon – Algorytm (feat. Faustyna Maciejczuk)

Koncertowe lato Kukona

Przed Kukonem zapracowane lato. Raper rusza z promocją swojego ostatniego albumu ROUGH’N GENTLE. Można go będzie usłyszeć między innymi podczas dwóch dużych rapowych festiwali: XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwalu, który wystartuje w Giżycku 14 lipca, a także Lech Polish Hip-Hop Festivalu w Płocku, który rozpocznie się 11 sierpnia. Oprócz tego raper Kukon wystąpi wraz z Okim podczas bydgoskiego Lata w Plenerze 5 sierpnia, a już za 2 dni, 24 czerwca, zagra solowy koncert w Lublinie. Bilety na wszystkie te wydarzenia są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl.

Kukon wchodzi w świat NFT! Raper przygotował dla nabywców jego kart KUKONOZAUR specjalne benefity. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins 70 osobowości na sprzedaż Kukon został kolejnym raperem, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →