Youtube

QueQuality jest kolejną wytwórnią, która wyda wspólną płytę


24 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Reprezentant QueQuality, Miszel, powiedział na swoim Discordzie, że zawodnicy wytwórni Quebonafide organizują wspólny wyjazd, w ramach którego będą realizować kolektywną płytę. Sprawdź szczegóły.

Wspólna płyta QueQuality już w drodze?

Ekipa QueQuality ma się spotkać w jednym miejscu w Polsce, by wspólnie tworzyć już za trzy tygodnie. Oprócz twórców związanych z labelem, na składance mają się pojawić także inni beatmakerzy i raperzy. Miszel zaznaczył, że wytwórnia Quebonafide nie chce być posądzona o nadmierną inspirację Hotelem Maffija, dlatego formuła będzie wyglądała inaczej. Nie znamy na ten moment więcej szczegółów ani daty ukazania się wydawnictwa, jednak nie mamy najmniejszych wątpliwości, że jest na co czekać!

quebonafide koniec kariery
Quebonafide, źródło: materiały promocyjne

Ostatnie ruchy Quebonafide

Założyciel wytwórni QueQuality niedawno ogłosił, że rusza „w ostatnią trasę koncertową jako Quebonafide„. Czy raper kończy bądź zawiesza karierę? Niestety nie znamy jeszcze szczegółowych informacji, mamy jednak jego stanowisko w sprawie i rozkład jazdy koncertów:

Podjąłem decyzję, że trasa koncertowa, którą zagramy w przyszłym roku będzie ostatnią trasą koncertową jaką zagram jako Quebonafide. Nie chciałbym, żebyście odczytali to jako jakąś intrygę lub kolejną grę z mojej strony. Oczywiście zamierzam Was jeszcze chwilę wodzić za nos, ale ta konkretna sytuacja absolutnie tego nie dotyczy. Nie zostaje mi więc nic innego, niż zaprosić wszystkich państwa na koncerty pożegnalne postaci, która towarzyszyła Wam i Wy jej przez ostatnie kilka lat. Nie chcę się rozpisywać, jak spektakularne wydarzenie to będzie, bo to nie ma sensu. Po prostu przyjdziecie i zobaczycie.

– napisał MC w social mediach

Quebonafide – trasa koncertowa Psycho Relations – gdzie i kiedy?

  • 21.04.2022 – MCK Katowice
  • 24.04.2022 – TAURON Arena Kraków
  • 08.05.2022 – COS Torwar w Warszawie
  • 12.05.2022 – Hala Stulecia Wrocław
  • 15.05.2022 – MTP Poznań (Pawilon 3A)
  • 21.05.2022 – Netto Arena Szczecin
  • 27.05.2022 – ERGO ARENA Gdańsk/Sopot

Reprezentant QueQuality, Miszel, powiedział na swoim Discordzie, że zawodnicy wytwórni Quebonafide organizują wspólny wyjazd, w ramach którego będą realizować kolektywną płytę. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →