materiały prasowe

Quebonafide wystąpi jeszcze raz. Nie nastąpi to jednak szybko


01 września 2022

Podziel się newsem:

Quebonafide poinformował, że koncert z trasy Psycho Relations oznaczony jako TBA (to be announced) odbędzie się. Kiedy to nastąpi? Sprawdź.

Jeszcze jeden koncert, ale jeszcze nie teraz

Koncert Quebonafide podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 był przez samego rapera ogłoszony jako ostatni w jego karierze. Uważni obserwatorzy zwrócili jednak uwagę, że na plakacie trasy Psycho Relations znalazł się jeszcze jeden koncert, jednak zarówno jego data, jak i lokalizacja zostały określone mianem TBA, a więc „wkrótce ogłoszony”. Zapytany o to na Twitterze raper odpowiedział, że ten koncert jest aktualny, jednak nie w tym, a w przyszłym roku. W co gra Quebonafide? Który jego ostatni koncert będzie naprawdę ostatnim? Ciężko wyrokować i połapać się w całej sytuacji. Pozostaje jedynie czekać na kolejne informacje od artysty.

Odpowiedź Quebonafide na Twitterze

Wyjątkowe przeżycie

Dziennikarz naszego portalu, Igor Wiśniewski, miał okazję być na ostatnim wówczas ogłoszonym koncercie z trasy Psycho Relations, w Gdańsku. Pisał o tym wydarzeniu w taki sposób:

Nieprędko doświadczymy na polskiej scenie podobnych rzeczy. Po wydarzeniach w Ergo Arenie wiem, że brakuje w naszym kraju rapera podobnie uwrażliwionego, a co ważniejsze: świadomego, co Quebonafide. Nie wystarczy sięgnąć po orkiestrę smyczkową, by mówić o wrażliwości. Tym bardziej, gdy co drugi „wyjątkowy” event to „zupełnie nowe aranżacje w wykonaniu żywych instrumentów”. Dlatego Wy, którzy zdążyliście zobaczyć Quebę w ostatniej solowej trasie, cieszcie się tym. Naprawdę jest ku temu powód.

Pełną treść relacji znajdziecie tutaj. Polecamy szczególnie wszystkim, którym nie udało się zobaczyć Quebonafide podczas ostatniej trasy i wahających się, czy prawdopodobnie naprawdę ostatnia, przyszłoroczna okazja jest warta wydania pieniędzy na bilet.

Quebonafide poinformował, że koncert z trasy Psycho Relations oznaczony jako TBA (to be announced) odbędzie się. Kiedy to nastąpi? Sprawdź. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →