materiały prasowe

Quebonafide wystąpi jeszcze raz. Nie nastąpi to jednak szybko


01 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Quebonafide poinformował, że koncert z trasy Psycho Relations oznaczony jako TBA (to be announced) odbędzie się. Kiedy to nastąpi? Sprawdź.

Jeszcze jeden koncert, ale jeszcze nie teraz

Koncert Quebonafide podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 był przez samego rapera ogłoszony jako ostatni w jego karierze. Uważni obserwatorzy zwrócili jednak uwagę, że na plakacie trasy Psycho Relations znalazł się jeszcze jeden koncert, jednak zarówno jego data, jak i lokalizacja zostały określone mianem TBA, a więc “wkrótce ogłoszony”. Zapytany o to na Twitterze raper odpowiedział, że ten koncert jest aktualny, jednak nie w tym, a w przyszłym roku. W co gra Quebonafide? Który jego ostatni koncert będzie naprawdę ostatnim? Ciężko wyrokować i połapać się w całej sytuacji. Pozostaje jedynie czekać na kolejne informacje od artysty.

Odpowiedź Quebonafide na Twitterze

Wyjątkowe przeżycie

Dziennikarz naszego portalu, Igor Wiśniewski, miał okazję być na ostatnim wówczas ogłoszonym koncercie z trasy Psycho Relations, w Gdańsku. Pisał o tym wydarzeniu w taki sposób:

Nieprędko doświadczymy na polskiej scenie podobnych rzeczy. Po wydarzeniach w Ergo Arenie wiem, że brakuje w naszym kraju rapera podobnie uwrażliwionego, a co ważniejsze: świadomego, co Quebonafide. Nie wystarczy sięgnąć po orkiestrę smyczkową, by mówić o wrażliwości. Tym bardziej, gdy co drugi „wyjątkowy” event to „zupełnie nowe aranżacje w wykonaniu żywych instrumentów”. Dlatego Wy, którzy zdążyliście zobaczyć Quebę w ostatniej solowej trasie, cieszcie się tym. Naprawdę jest ku temu powód.

Pełną treść relacji znajdziecie tutaj. Polecamy szczególnie wszystkim, którym nie udało się zobaczyć Quebonafide podczas ostatniej trasy i wahających się, czy prawdopodobnie naprawdę ostatnia, przyszłoroczna okazja jest warta wydania pieniędzy na bilet.

Quebonafide poinformował, że koncert z trasy Psycho Relations oznaczony jako TBA (to be announced) odbędzie się. Kiedy to nastąpi? Sprawdź. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Jeszcze jeden koncert, ale […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →