kadr z klipu do utworu „Anon69" Marie

Chcesz pracować z Quebonafide? Jest wakat w Miss Ti!


30 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Quebonafide ogłosił za pośrednictwem Twittera, że zatrudni pracownika na stanowisko Social Media Specialist w swojej firmie Miss Ti. Sprawdź szczegóły.

Quebonafide zatrudni w Miss Ti

Miss Ti to obecnie projekt pochłaniający najwięcej energii Quebonafide pod tym właśnie pseudonimem. Marka produkująca żywność początkowo wypuściła dwa rodzaje napojów – Matche Latte oraz Milk Tea. Po trwającej kilka miesięcy przerwie do oferty trafiły także krem orzechowy o smaku cytryny i lody mochi mango, będące, jak to zazwyczaj w przypadku Quebonafide, niecodziennym produktem – lodami w cieście ryżowym. Obecnie raper planuje najwyraźniej rozwój firmy, ponieważ dodał ogłoszenie o pracę. Miss Ti szuka pracownika na stanowisko Social Media Specialist. Macie ochotę spróbować? Podbijajcie na e-mail misstiwork@gmail.com

Krem orzechowy w linii MISS TI marki Quebonafide

quebonafide

Projekt Jakub Grabowski trwa

Jednocześnie przy rozbudowie branży Miss Ti, Quebonafide kontynuuje swój projekt Jakub Grabowski. Po licznych występach w małych miejscowościach „zaatakował” duże festiwale. Można było go zobaczyć na Lech Polish Hip-Hop Festivalu w Płocku oraz SBM FFestival vol. 6 na Lotnisku Bemowo w Warszawie. Jak wyglądają te legendarne już imprezy, pisaliśmy w relacji z występu w Płocku:

Gdy granie Mój przykry life w kółko doszło do momentu, w którym ludzie też ewidentnie zaczynali się nudzić, performance Quebonafide wszedł na tory znane z poprzednich imprez Jakuba. Jako drugi numer zagrał piosenkę o festiwalu ubijania masła w Lubochni pod bit i melodię ze Smack That Akona i Eminema, następnie Spiel des Jahres z pierwszej wersji Romantic Psycho, a na bis zgromadzony coraz mniej licznie tłum odśpiewał Baśkę Wilków. Ciekawymi elementami były freestyle z członkiem ekipy Freestyle Palace, a także występ osoby przedstawionej jako Maciejko, jednak tym fragmentom występu towarzyszyła bardziej konsternacja aniżeli ekscytacja. Ostatecznie muszę Jakubowi Grabowskiemu przyznać jedno – bawiłem się przednio, otrzymując dokładnie taki performance, na jaki liczyłem.

Jakie będą dalsze losy Jakuba Grabowskiego? Prawdopodobnie przekonamy się o tym w najbliższych tygodniach.

Quebonafide ogłosił za pośrednictwem Twittera, że zatrudni pracownika na stanowisko Social Media Specialist w swojej firmie Miss Ti. Sprawdź szczegóły. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →