kadr z klipu do utworu „Anon69" Marie

Chcesz pracować z Quebonafide? Jest wakat w Miss Ti!


30 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Quebonafide ogłosił za pośrednictwem Twittera, że zatrudni pracownika na stanowisko Social Media Specialist w swojej firmie Miss Ti. Sprawdź szczegóły.

Quebonafide zatrudni w Miss Ti

Miss Ti to obecnie projekt pochłaniający najwięcej energii Quebonafide pod tym właśnie pseudonimem. Marka produkująca żywność początkowo wypuściła dwa rodzaje napojów – Matche Latte oraz Milk Tea. Po trwającej kilka miesięcy przerwie do oferty trafiły także krem orzechowy o smaku cytryny i lody mochi mango, będące, jak to zazwyczaj w przypadku Quebonafide, niecodziennym produktem – lodami w cieście ryżowym. Obecnie raper planuje najwyraźniej rozwój firmy, ponieważ dodał ogłoszenie o pracę. Miss Ti szuka pracownika na stanowisko Social Media Specialist. Macie ochotę spróbować? Podbijajcie na e-mail misstiwork@gmail.com

Krem orzechowy w linii MISS TI marki Quebonafide

quebonafide

Projekt Jakub Grabowski trwa

Jednocześnie przy rozbudowie branży Miss Ti, Quebonafide kontynuuje swój projekt Jakub Grabowski. Po licznych występach w małych miejscowościach “zaatakował” duże festiwale. Można było go zobaczyć na Lech Polish Hip-Hop Festivalu w Płocku oraz SBM FFestival vol. 6 na Lotnisku Bemowo w Warszawie. Jak wyglądają te legendarne już imprezy, pisaliśmy w relacji z występu w Płocku:

Gdy granie Mój przykry life w kółko doszło do momentu, w którym ludzie też ewidentnie zaczynali się nudzić, performance Quebonafide wszedł na tory znane z poprzednich imprez Jakuba. Jako drugi numer zagrał piosenkę o festiwalu ubijania masła w Lubochni pod bit i melodię ze Smack That Akona i Eminema, następnie Spiel des Jahres z pierwszej wersji Romantic Psycho, a na bis zgromadzony coraz mniej licznie tłum odśpiewał Baśkę Wilków. Ciekawymi elementami były freestyle z członkiem ekipy Freestyle Palace, a także występ osoby przedstawionej jako Maciejko, jednak tym fragmentom występu towarzyszyła bardziej konsternacja aniżeli ekscytacja. Ostatecznie muszę Jakubowi Grabowskiemu przyznać jedno – bawiłem się przednio, otrzymując dokładnie taki performance, na jaki liczyłem.

Jakie będą dalsze losy Jakuba Grabowskiego? Prawdopodobnie przekonamy się o tym w najbliższych tygodniach.

Quebonafide ogłosił za pośrednictwem Twittera, że zatrudni pracownika na stanowisko Social Media Specialist w swojej firmie Miss Ti. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Quebonafide zatrudni w Miss […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →