kadr z klipu do utworu "Refren trochę jak Lana Del Rey" Quebonafide

Quebonafide wyśmiany przez Fuso


08 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Były współpracownik Quebonafide, Fuso, który tworzył z nim duet Yochimu, wyśmiewa rapera i jego najnowszy singiel Refren trochę jak Lana Del Rey. Sprawdź szczegóły.

Yochimu w konflikcie

Yochimu było pierwszym składem Quebonafide. Ciechanowski raper stawiał w nim swoje pierwsze kroki u boku Fuso, jednak relacje obu panów znacznie popsuły się przez lata. Fuso niejednokrotnie pytany o Quebonafide zarówno jeśli chodzi o relacje prywatne, jak i przyszłe działania muzyczne, nie wypowiadał się zbyt ciepło, nie pozostawiając fanom złudzeń. Teraz postanowił sam zaatakować byłego współpracownika, wyśmiewając jego najnowszy numer Refren trochę jak Lana Del Rey. Za pośrednictwem swojego Facebooka Fuso podzielił się takim wpisem:

Quebonafide wyśmiany przez Fuso

Aleksa to w tym znaczeniu Aleksandrówka, dzielnica w rodzinnym mieście obu raperów, Ciechanowie. Wątpliwe by Quebonafide jakkolwiek odpowiadał Fuso, patrząc na charakter utworu, a także dalsze plany rapera.

Quebonafide – Refren trochę jak Lana Del Rey

Zakończenie działalności Quebonafide

W oświadczeniu pod singlem Refren trochę jak Lana Del Rey Que przyznaje, że nie nagra już żadnego nowego utworu, a rzeczy, które będą się ukazywać, zostały nagrane w przeciągu ostatnich dwóch lat. Zamierza także dalej uprawiać performance jako Jakub Grabowski, a także wystąpi podczas wciąż nieogłoszonego koncertu, który w teorii miał być zamknięciem trasy Psycho Relations. Ponadto raper sprzedał część udziałów do swojej wytwórni QueQuality swojemu wspólnikowi Dawidowi Szynolowi, który i tak w dużym stopniu sprawował nad nią piecze w ostatnich miesiącach. Wśród prywatnych planów na przyszłość Queba wymienił plany pójścia na studia biologiczne, a także rozwój jego marki matcha latte Miss Ti, która kilka miesięcy temu podbiła supermarkety Lidl.

Były współpracownik Quebonafide, Fuso, który tworzył z nim duet Yochimu, wyśmiewa rapera i jego najnowszy singiel Refren trochę jak Lana Del Rey. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Yochimu w konflikcie […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →