kadr z klipu do utworu „Zanim przyjdzie dzień” QueQuality

QueQuality z drugim singlem i preorderem projektu wytwórni


05 września 2022

Podziel się newsem:

QueQuality zaprezentowało drugi klip promujący wspólny album całej wytwórni zatytułowany Qmple, a także ruszyło z preorderem. Sprawdź.

Drugi singiel z projektu QueQuality już w sieci

Od kilku tygodni otrzymujemy kolejne doniesienia dotyczące wspólnego albumu wytwórni QueQuality. Od premiery pierwszego singla Bezwarunkowy uśmiech minął ponad miesiąc. Wraz z drugim przyszedł czas na konkrety. Jak możemy przeczytać w opisie Zanim przyjdzie dzień:

QMPLE to wspólny album wybranych artystów z QueQuality, który powstał spontanicznie w czasie kilku wyjazdów raperów w różnych miejscach w kraju. Na przestrzeni ostatnich miesięcy wynajmowaliśmy domy i apartamenty w lokalizacjach z dala od dużych miast i spotkaliśmy się w zróżnicowanym, koleżeńskim gronie, w luźnej atmosferze, aby tworzyć muzykę bez narzuconych wytycznych czy schematów. Odwiedziliśmy piękne miejsca w Beskidzie Niskim, na Dolnym Śląsku oraz na Warmii i Mazurach, z przerwą na plan zdjęciowy w słonecznym włoskim Bari oraz w oczekiwaniu na główny, wrześniowy wyjazd poza granicami kraju.

Słowo „wybranych” w zasadzie potwierdza to, czego od dawna spodziewali się fani wytwórni. Na projekcie nie usłyszymy Kabe, który także jest częścią QueQuality. Można więc spodziewać się, że osią Qmpli będą Przyłu, Szymi Szyms, Bober, OsaKa, Miszel oraz Filipek, który jednocześnie promuje swój solowy album. Na Zanim przyjdzie dzień gościnnie udzielili się także Gibbs i Opał związani z QQ. Za bit do singla odpowiadają 4Money i samunowak, a klip jest dziełem KING YETI.

Gibbs, Opał, Przyłu, Filipek, Bober, Szymi Szyms, OsaKa (QueQuality) – Zanim przyjdzie dzień

Ruszył preorder

Wraz z premierą singla Zanim przyjdzie dzień ruszył także preorder Qmpli. Wspólny album członków QueQuality można zamawiać wraz z t-shirtami w dwóch wariantach kolorystycznych. Nie poznaliśmy jednak jeszcze tracklisty projektu ani daty premiery, nawet przybliżonej. Jeśli mielibyśmy jednak typować, projekt powinien ukazać się w całości jeszcze tej jesieni.

QueQuality zaprezentowało drugi klip promujący wspólny album całej wytwórni zatytułowany Qmple, a także ruszyło z preorderem. Sprawdź. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →