kadr z teledysku "FEFE2"

Kabe z najdroższym dodatkiem do preorderu w historii polskiego rapu


08 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Cały czas trwa przedsprzedaż albumu King Kong od Kabe. Raper wyznał w końcu, czym jest „rare item” o wartości trzydziestu tysięcy złotych, dodawany do jednego z preorderów.

Któryś z fanów zawodnika QueQuality otrzyma zegarek za trzydzieści tysięcy złotych

Wczoraj w mediach społecznościowych Kabe opublikował zdjęcie, w którym zdradził, co będzie dodatkiem do preorderu o wartości trzydziestu tysięcy złotych. Jak dowiadujemy się ze zdjęcia, będzie to zegarek marki Cartier. Według opisu w oficjalnym sklepie wytwórni, przedmiot trafi wyłącznie do jednej osoby, która zamówi Premium Box King Konga. Pozostała zawartość zestawu to album, dedykowane pudełko, wlepy, torba taktyczna, militarne rzepy oraz dwa tajemnicze przedmioty.

Zobacz: Obsuwa wciąż piątym elementem hip-hopu. Przesunięta premiera i ujawnienie tracklisty płyty Kabe

Nadchodzący materiał Kabe ukaże się 1 lipca nakładem QueQuality. Będzie to trzecie wydawnictwo rapera. Na albumie znajdzie się dwanaście piosenek, a obok gospodarza wystąpią chociażby Danzel, Mr. Polska i Białas. Za produkcję całości odpowiada Opiat.

Kabe – King Kong – tracklista albumu

 1. Intro
 2. King Kong
 3. W cenie feat. Białas
 4. Opinel feat. Koneser
 5. Wyspy
 6. Vivaldi feat. 102 Boyz
 7. Cały hajs feat. Danzel
 8. Sezon
 9. To i to feat. French the Kid
 10. Mój dom feat. Mr. Polska
 11. Dziś nie
 12. Outro
kabe king kong quequality
okładka albumu King Kong, fot. Bartek M., QueQuality 2022

Kabe wystąpi podczas Polish Hip-Hop Festival 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Od 11 do 13 sierpnia na Plaży nad Wisłą przy ul. Rybaki w Płocku odbędzie się jeden z największych hip-hopowych festiwali w Polsce. Impreza wraca po ponad dwóch latach nieobecności spowodowanej pandemią koronawirusa. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! Liczba karnetów trzydniowych jest ograniczona.

Organizatorzy imprezy przedstawili już kilkudziesięciu artystów, którzy pojawią się na plaży w Płocku. Zaznaczają jednocześnie, że to nie koniec ogłoszeń. W dotychczasowym line-upie znaleźli się: OKI, Kukon, Hodak, Catchup, Miły ATZDwa Sławy, Gruby Mielzky, PRO8L8M, Sokół, Ero JWP, Łajzol, JETLAGZ, Dziarma, Young Igi, Zdechły Osa, BARTO KATT, Avi x Louis Villain, Kaz Bałagane, Sarius, Małpa, PlanBe, TUZZA, Spółka ZOO [Frosti, Berson, Włodar, Mario], Feno, Paluch, Słoń, Jeden, Jacuś, Lipa, Joda, Guzior, KabeTede, Pezet, Bedoes, Białas, Borixon, ReTo, Bisz B.O.K., Fokus, Szpaku, Jan-Rapowanie, Janusz Walczuk, Belmondawg, Kacperczyk, Gibbs, Smolasty, Miętha, Zetha, Chivas, Oliwka Brazil, Szczyl, Miszel, Opał i Floral Bugs, Bober, Adi Nowak, Lordofon, Sante Synthesi, Vkie, Szymi Szyms, Sitek, Rusina, Kosa, Moli, RIP SCOTTY & LEEO, Asthma, Ćpaj Stajl, Anatom, Czeluść, Kowalczyk x Serca

Cały czas trwa przedsprzedaż albumu King Kong od Kabe. Raper wyznał w końcu, czym jest „rare item” o wartości trzydziestu tysięcy złotych, dodawany do jednego z preorderów. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują […]

Kabe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →