kadr z klipu do utworu "Vivaldi" Kabe i 102 Boyz

Obsuwa wciąż piątym elementem hip-hopu. Przesunięta premiera i ujawnienie tracklisty płyty Kabe


07 czerwca 2022

Podziel się newsem:

QueQuality ogłosiło przesunięcie premiery planowanej na 17 czerwca płyty King Kong od Kabe. Krążek ukaże się 1 lipca. Poznaliśmy za to tracklistę projektu. Sprawdź szczegóły.

Opóźniony start i ciekawi goście

Album Kabe nie ukaże się niestety, jak początkowo zakładano, 17 czerwca. Oficjalna premiera krążka została przełożona na 1 lipca i jest to sytuacja związana z (jak to ujęto w oficjalnym oświadczeniu na profilu QueQuality) „skomplikowaną formę wydania fizycznego”. Poznaliśmy natomiast tracklistę oraz wszystkich gości, którzy pojawią się na krążku, a są to: 102 Boyz, French The Kid, Danzel, Białas, Koneser oraz Mr Polska. Jak możemy przeczytać o albumie w jego opisie na stronie:

W tekstach znajdziemy dużo dojrzałych przemyśleń i obserwacji, pokazujących drogę rapera od legalnego debiutu, do albumu zamykającego trylogię.
Krążek w całości wyprodukował Opiat, producent znany słuchaczom z poprzednich albumów Kabe. Layout albumu jest dziełem LUK.KOPE, a opiera się na fantastycznych zdjęciach wykonanych przez Bartka M.

Kabe ft. Duke102, Kkuba102, Addikt102 – Vivaldi (prod. Opiat)

Tracklista i lista gości na płycie King Kong od Kabe

Obsuwa wciąż piątym elementem hip-hopu. Przesunięta premiera i ujawnienie tracklisty płyty Kabe

Kabe zagra w Łukowie na Diversity Festival

Diversity Festival będzie doskonałą okazją, żeby usłyszeć sporo singli z King Konga na żywo. A może Kabe zaprezentuje przedpremierowo coś całkiem nowego? Raper pojawi się tam jako jeden z wielu artystów, którzy zagrają nad Zalewem Zimna Woda już 25 czerwca. Oprócz reprezentanta QueQuality wystąpią: ReTo, Xenia, DJ KUBA & NEITAN, ALLEN WATTS, DUSS, Kalicky, Mazi, Dj Ozi & Steca Si, UKFK. To co? Wpadniecie do Łukowa? Organizatorem festiwalu jest Higher With Us. Bilety na to wydarzenie możecie kupić na stronie Biletomat.pl.

QueQuality ogłosiło przesunięcie premiery planowanej na 17 czerwca płyty King Kong od Kabe. Krążek ukaże się 1 lipca. Poznaliśmy za to tracklistę projektu. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez […]

Kup bilet na koncert Kabe na Diversity Festivalu w Łukowie!

Biletomat.pl
129 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →