Kwarantanna na na – polscy artyści zagrają koncerty z domów, aby pomóc seniorom

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty online to już rzeczywistość, do której zaczynamy się przyzwyczajać. Są wśród nich jednak tak wyjątkowe akcje, jak Kwarantanna na na, podczas której polscy artyści zagrają, aby pomóc osobom starszym i samotnym.

Kwarantanna na na to cześć inicjatywy #WspieramZDomu, którą zapoczątkował Facebook, aby wspierać oddolne inicjatywy, pojawiające się w czasie narodowej kwarantanny, takie jak chociażby #WzywamyPosiłki.

Kwarantanna na na – koncerty, które pomagają

To nie tylko wyjątkowe koncerty polskich artystów, którzy zagrają z własnych domów, ale również apel, który ma zachęcić fanów muzyki do pozostania w domu oraz pretekst do niesienia pomocy osobom starszym i samotnym, które okres kwarantanny znoszą najgorzej. W trakcie każdego koncertu i po jego zakończeniu, będzie możliwość przekazania darowizny na rzecz działalności podejmowanej przez organizację Szlachetna Paczka podczas epidemii. Facebook nie będzie pobierał prowizji od tych wpłat.

Szlachetna Paczka

Kwarantanna Na Na – kto zagra?

Koncerty w ramach akcji Kwarantanna Na Na będą się odbywały w każdy poniedziałek, środę oraz piątek, a uświetnią je artyści spod szyldu wytwórni Kayax. W pierwszym tygodniu zagrają dla Was:

Wszystkie koncerty z serii Kwarantanna Na Na obejrzycie o godzinie 18:00 na stronie Facebook app. Nie przegapcie!

Kwarantanna na na koncerty

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: