Kwarantanna na na – polscy artyści zagrają koncerty z domów, aby pomóc seniorom

Podziel się newsem:

Koncerty online to już rzeczywistość, do której zaczynamy się przyzwyczajać. Są wśród nich jednak tak wyjątkowe akcje, jak Kwarantanna na na, podczas której polscy artyści zagrają, aby pomóc osobom starszym i samotnym.

Kwarantanna na na to cześć inicjatywy #WspieramZDomu, którą zapoczątkował Facebook, aby wspierać oddolne inicjatywy, pojawiające się w czasie narodowej kwarantanny, takie jak chociażby #WzywamyPosiłki.

Kwarantanna na na – koncerty, które pomagają

To nie tylko wyjątkowe koncerty polskich artystów, którzy zagrają z własnych domów, ale również apel, który ma zachęcić fanów muzyki do pozostania w domu oraz pretekst do niesienia pomocy osobom starszym i samotnym, które okres kwarantanny znoszą najgorzej. W trakcie każdego koncertu i po jego zakończeniu, będzie możliwość przekazania darowizny na rzecz działalności podejmowanej przez organizację Szlachetna Paczka podczas epidemii. Facebook nie będzie pobierał prowizji od tych wpłat.

Szlachetna Paczka

Kwarantanna Na Na – kto zagra?

Koncerty w ramach akcji Kwarantanna Na Na będą się odbywały w każdy poniedziałek, środę oraz piątek, a uświetnią je artyści spod szyldu wytwórni Kayax. W pierwszym tygodniu zagrają dla Was:

Wszystkie koncerty z serii Kwarantanna Na Na obejrzycie o godzinie 18:00 na stronie Facebook app. Nie przegapcie!

Kwarantanna na na koncerty

Koncerty online to już rzeczywistość, do której zaczynamy się przyzwyczajać. Są wśród nich jednak tak wyjątkowe akcje, jak Kwarantanna na na, podczas której polscy artyści zagrają, aby pomóc osobom starszym i samotnym. Kwarantanna na na to cześć inicjatywy #WspieramZDomu, którą zapoczątkował Facebook, aby wspierać oddolne inicjatywy, pojawiające się w czasie narodowej kwarantanny, takie jak chociażby […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →