Bestsellery Empiku – wiemy, jacy artyści wystąpią!


25 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Bestsellery Empiku to nie tylko rozdanie nagród dla najlepszych artystów minionego roku, ale również wyjątkowe występy muzyczne. Sprawdźcie, kto zagra!

Bestsellery Empiku – nagrody dla najlepiej sprzedawanej muzyki, literatury i filmu

Bestsellery Empiku to jedne z najpopularniejszych w Polsce nagród, doceniające zarówno naszych jak i zagranicznych artystów z kategorii muzyki, literatury i filmu. Od kilku lat wręczane są on tym, którzy w minionym roku osiągnęli najlepsze wyniki sprzedażowe w salonach sieci Empik. Tym samym najlepszych w tym plebiscycie wybierają sami klienci, dokonując przez cały rok subiektywnych wyborów zakupowych.

Bestsellery Empiku
Bestsellery Empiku 2020

Bestsellery Empiku – kiedy i gdzie oglądać?

Pełną listę nominowanych do Bestsellerów Empiku przyznawanych za rok 2020 znajdziecie tutaj. Tegoroczna gala odbędzie się już 9 lutego i będzie transmitowana przez telewizję TVN od godziny 20:15 oraz na Facebooku Empiku od godziny 19:45.

Wyjątkowa część artystyczna Bestsellerów Empiku

Jednak Bestsellery Empiku to nie tylko nagrody, ale również wyjątkowe występy muzyczne! Organizatorzy imprezy wraz ze zmieniającymi się co roku dyrektorami artystycznymi starają się mieszać artystów i zestawiać ich w wyjątkowe duety tak, aby galę uświetniały naprawdę niepowtarzalne i unikatowe występy, które mogły się wydarzyć tylko i wyłącznie na tej scenie.

Igo dyrektorem artystycznym Bestsellerów Empiku 2020

Kto zatem wystąpi na bestsellerowej scenie w tym roku? A przede wszystkim kto przejmie zaszczytną pałeczkę dyrygenta tej orkiestry? Tegorocznym dyrektorem artystycznym Bestsellerów Empiku został Igo! To on stworzył ciekawe aranże i zaprosił do współpracy wyjątkowych artystów, a dodatkowo sam wystąpi na gali!

Za nami bardzo ciężki rok – możliwości działań artystycznych zostały zminimalizowane praktycznie do zera. Tegoroczna gala, która jak zawsze będzie światowej klasy widowiskiem multimedialnym, tym razem odbędzie się bez udziału publiczności, w odpowiedzi na aktualną sytuację. Skupimy się w stu procentach na widzu przed ekranem. Otwiera to dużo nowych możliwości, bardzo trudnych do osiągnięcia przy pełnej publiczności w studio. Razem z moim zespołem przygotowaliśmy futurystyczną podróż muzyczną, którą będą wytyczały znane utwory w nowatorskich aranżacjach. Odkryjemy nowe brzmienia na skalę niespotykaną dotąd w telewizji. Zaprosiliśmy do współpracy szereg wspaniałych artystów, którzy uświetnią to wydarzenie.

Bestsellery Empiku 2020 – kto wystąpi?

Obok niego na scenie staną między innymi: Daria Zawiałow, PRO8L3M, Organek, Katarzyna Nosowska, sanah, król, OKI, Margaret, Martyna Jakubowicz, Kwiat Jabłoni i Vito Bambino. Nie może Was zabraknąć przed telewizorami!

Bestsellery Empiku 2020
Bestsellery Empiku 2020 – artyści

Zobacz również: Byliśmy na gali Bestsellerów Empiku 2019 – relacja

Bestsellery Empiku to nie tylko rozdanie nagród dla najlepszych artystów minionego roku, ale również wyjątkowe występy muzyczne. Sprawdźcie, kto zagra! Bestsellery Empiku – nagrody dla najlepiej sprzedawanej muzyki, literatury i filmu Bestsellery Empiku to jedne z najpopularniejszych w Polsce nagród, doceniające zarówno naszych jak i zagranicznych artystów z kategorii muzyki, literatury i filmu. Od kilku […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.