Vito Bambino – odpal se go na stres. „Daddy Haze” wleciał na streamingi!


10 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Vito Bambino niespodziewanie wypuszcza nowy numer! Krótki i… rapowy. Ciągoty zasygnalizowane na płytach Bitaminy oraz jego solowej Poczekalni wreszcie znalazły ujście – posłuchajcie Daddy Haze!

Vito Bambino – luz blues, czilera utopia

W kontakcie z Bitaminą, pierwszą rzeczą, jaką wpada w ucho jest niesamowity luz chłopaków. Na solówie u Vito jest już trochę inaczej, zaryzykowałabym – że bardziej poważnie. W żadnym mierze nie chodzi o dojrzałość twórczą, czy wartościowanie intensyfikacji intymności tych wyznań, nie tędy droga. Te dwa projekty dzieli punkt kontrolny, a świeżutki numer Daddy Haze brzmi w tym wypadku, jak zrespienie się tuż przed nowym levelem. Znaczy, znowu: nie tak, że ten utwór ma być bardziej bitaminowy, niż jego. Po prostu okrasił go tą spontanicznością, zagrał nam niespodziewanie, prosto i bezpruderyjnie.

Vito Bambino
fot. Hubert Misiaczyk

Vito Bambino weź zaradź

Choć kawałek nowy, to bit, na którym leci artysta jest stary, wyklepany dawno temu przez Amara Ziembińskiego. Stopa, werbel i wszystko styka w oldschoolowym wydaniu, zazębiającym się ze stylistyką Vito. Niby rapsy, ale i tam wieje alternatywą, przyjemnym zaśpiewem, który łagodzi surowiznę numeru. Wychodzi to mocno na plus, bo choć okrojony czasowo i raczej nie chwytający się gatunku pokoleniowego, to robi robotę. Bujnie się do niego głową, poszura się stopą, poklepie się po kieszeniach w poszukiwaniu zapalniczki. Może nawet się pomyśli.

Vito Bambino – Daddy Haze

Bo gdzieś tam, mimo lekkości utworu, nie sposób pozostać głuchym na pewne uszczypliwości, wyłożone, jak kawa na ławę rapowemu środowisku.

2021 – mniej wtyczek na wokalu panowie od rapu… a za to więcej linijek. Polecam – już poza tekstem, Vito radzi kolegom po fachu.

zdjęcie główne: fot. Dawid Kałuski/Kalejdoskop Records

Vito Bambino niespodziewanie wypuszcza nowy numer! Krótki i… rapowy. Ciągoty zasygnalizowane na płytach Bitaminy oraz jego solowej Poczekalni wreszcie znalazły ujście – posłuchajcie Daddy Haze! Vito Bambino – luz blues, czilera utopia W kontakcie z Bitaminą, pierwszą rzeczą, jaką wpada w ucho jest niesamowity luz chłopaków. Na solówie u Vito jest już trochę inaczej, zaryzykowałabym […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →