Maciej Maleńczuk rusza w trasę z Rhythm Section

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Maciej Maleńczuk zagra koncerty jakich jeszcze nie było. Będą to wyjątkowe recitale z utworami z całego okresu jego działalności artystycznej.

Maciej Maleńczuk – koncerty 2020

Maciej Maleńczuk wyrusza w trasę koncertową w zupełnie nowej formule. Jeśli pamiętacie jego występy z serii KONCERT SOLO, to z pewnością nie będziecie zawiedzeni, bo Maleńczuk + Rhythm Section będzie jeszcze bardziej urozmaiconą wersją właśnie tych show, podczas których muzycy dzielą się przestrzenią na scenie.

Tej wiosny usłyszycie wyjątkowe recitale w wykonaniu Maleńczuka, które będą retrospekcyjną podróżą po dotychczasowych dokonaniach artysty. Poza główną gwiazdą na scenie stanie również specjalna sekcja rytmiczna.

Podczas koncertu Maleńczuka 15 maja w Łodzi, w Klubie Wytwórnia usłyszycie dobrze znane szerokiemu gronu odbiorców przeboje, takie jak chociażby Ostatnia Nocka. Nie zabraknie również pieśni ulicznych z samego początku artystycznej kariery artysty.

Maleńczuk + Rhythm Section, bilety na koncerty

Z pewnością czeka Was wyjątkowy wieczór! Bilety na koncert Maleńczuka w Łodzi kupicie na Biletomat.pl. Sprawdźcie, gdzie jeszcze jeszcze odbędą się koncerty z trasy Maleńczuk + Rhythm Section!

Poznań – 21.02.2020, Centrum Kongresowo-Dydaktyczne UM
Kraków – 27.02.2020, Kino Kijów Centrum
Białystok – 16.03.2020, Opera i Filharmonia Podlaska
Bydgoszcz – 19.03.2020, Filharmonia Pomorska
Wrocław – 21.04.2020, Narodowe Forum Muzyki
Warszawa – 27.04.2020, Teatr Muzyczny Roma
Łódź – 15.05.2020, Klub Wytwórnia
Bielsko-Biała – 15.11.2020, Bielskie Centrum Kultury

Maleńczuk

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Maleńczuk + Rhythm Section / Łódź, Wytwórnia / 15 maja 2020, Klub Wytwórnia

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.