XX lat na scenie Miuosha. Z tej okazji wyjątkowe koncerty i nowy kawałek

Podziel się newsem:

Miuosh świętuje swój jubileusz 20-lecia działalności muzycznej. Z tej okazji raper ogłosił wyjątkową trasę koncertową MIUOSHXX Tour oraz podzielił się nowym utworem XX.

Miuosh obchodzi jubileusz 20-lecia działalności muzycznej

20 lat w świecie muzyki to szmat czasu. Kilka fal pojawiających się i znikających trendów muzycznych, kilkaset nowych gatunków, które powstają w międzyczasie, rodzące się talenty, wschodzące gwiazdy, a po drugiej stronie równie szybko upadające sławy. W branży muzycznej pewna jest jedynie zmiana, niczego nie można być nigdy pewnym, nic nie jest oczywiste. To ciągłe zaskoczenia i zwroty akcji. A w tym wszystkim parę takich postaci jak Mioush, które mkną przed siebie zupełnie obok tego wszystkiego, konsekwentnie i bezkompromisowo realizując swoje cele.

Miuosh XX koncerty
Miuosh, fot. M. Pawusz

20 lat na scenie to dla Miuosha kilkanaście genialnych albumów, kilkadziesiąt udanych projektów, jeszcze więcej współprac z innymi artystami, parę nieśmiertelnych kawałków, które nigdy się nie zestarzeją, własna wytwórnia oraz niezliczona ilość przekraczanych granic i stawiania poprzeczek na samym szczycie, które raper ostatecznie sam i tak przekracza, tak jak wtedy, gdy zagrał ze Smolikiem, Jimkiem i Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia Scenozstąpienie – największy w historii koncert na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

MIUOSH x JIMEK x SMOLIK x NOSPR – Scenozstąpienie

MIUOSHXX TOUR – wyjątkowe, jubileuszowe koncerty Miuosha

W tym roku katowicki raper obchodzi 20. jubileusz swojej działalności artystycznej i nie może być inaczej. Oczywiście, żę Miuosh będzie świętował na scenie. Artysta ogłosił właśnie wyjątkową trasę koncertową MIUOSHXX TOUR, o której sam pisze:

Jubileusz każdy ma co rok, ale te okrągłe zdarzają się raz na jakiś czas… 5 lat temu mieliśmy okazję celebrować XV-lecie na scenie wyjątkowym, wielkim koncertem. Nie sądziłem, że XX-lecie nastanie w takich okolicznościach, ale pomimo całej sytuacji nie wyobrażam sobie nie uczcić tego w jakiś wyjątkowy sposób, dostosowywując się do tej nowej rzeczywistości.
Nie ważne, czy jesteście ze mną rok, dwa czy cały ten czas – dziękuję za każdą chwilę spędzoną razem. Mamy dla Was coś specjalnego!

Trasa koncertowa MIUOSHXX wystartuje już 19 czerwca 2021 roku. W jej ramach artysta odwiedzi aż dziesięć największych miast w Polsce, w których zagra wyjątkowe, jubileuszowe koncerty. Część z nich odbędzie się w ramach cyklu letnich koncertów plenerowych Letnie Brzmienia. Raper nie zdradza szczegółów wydarzeń, ale znając Miuosha można się spodziewać, że nie zabraknie podczas nich licznych niespodzianek. Bilety na część z tych wydarzenia są już w sprzedaży. Nie może Was tam zabraknąć!

TRASA MIUOSHXX, rozpiska koncertów

Miuosh XX koncerty
MIUOSHXX TOUR – daty koncertów

Mioush z nowym kawałkiem XX

Z okazji ogłoszenia trasy MIUOSHXX, raper wypuścił również do sieci zupełnie nowy singiel XX, który artysta sam napisał, skomponował i wyprodukował. Czyżby był on zapowiedzią nowej, jubileuszowej płyty, którą premierowo usłyszymy na żywo już tego lata? Jak na razie Miuosh pozostaje tajemniczy i nie zdradza wiele. Posłuchajcie zatem kawałka, do którego już niedługo ukaże się również teledysk.

Miuosh – XX, posłuchaj i zobacz teledysk!

Miuosh świętuje swój jubileusz 20-lecia działalności muzycznej. Z tej okazji raper ogłosił wyjątkową trasę koncertową MIUOSHXX Tour oraz podzielił się nowym utworem XX. Miuosh obchodzi jubileusz 20-lecia działalności muzycznej 20 lat w świecie muzyki to szmat czasu. Kilka fal pojawiających się i znikających trendów muzycznych, kilkaset nowych gatunków, które powstają w międzyczasie, rodzące się talenty, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →