Miuosh zagra wyjątkowy, świąteczny koncert z kobietami

Podziel się newsem:

Miuosh zaprasza na niecodzienny koncert, podczas którego wystąpi z wyjątkowymi artystkami. Sprawdźcie szczegóły projektu „Miuosh – Kobiety”!

Miuosh z kobietami na jednej scenie

W nadchodzące Święta z pewnością nie będziecie się nudzić. Zadba o to sam Miuosh. Artysta przygotował wyjątkowe, muzyczne wydarzenie, które umili Wam czas przy wielkanocnym stole.

5 kwietnia, w Lany Poniedziałek, muzyk zaprasza przed ekrany na niecodzienny koncert, który zagra nie tylko ze swoją FDG. Orkiestrą, ale również z wyjątkowymi kobietami. Obok Miuosha na scenie staną Katarzyna Nosowska, Mela Koteluk, Natalia Nykiel, Justyna Święs, Natalia Grosiak, Bela Komoszyńska oraz Marcelina.

Wielkanocy koncert Miuosh Kobiety, to przedłużenie inicjatywy, która narodziła się już w 2018 roku, kiedy to katowicki raper zagrał w Dzień Kobiet wyjątkowy koncert we Wrocławiu z polskimi artystkami u boku. Projekt miał swoją kontynuację również w 2019 roku podczas cyklu koncertów H&M Loves Music.

Miuosh – Klucze feat. Nosowska

Mioush – Kobiety. Wielkanocny koncert online 

Jednak tym razem Miuosh idzie o krok dalej i zagra z kobietami online, dla o wiele szerszej publiczności. Podczas koncertu artyści zaprezentują dobrze znane utwory, które od kilku lat rozbrzmiewają na polskiej scenie muzycznej. Zaproszone wokalistki zaśpiewają je na żywo w nowych aranżacjach i z niezwykłą energią, w asyście Miuosha razem z jego FDG. Orkiestrą.

W informacji prasowej o koncercie Miuosh – Kobiety czytamy:

W twórczości Miuosha od początku obecne były kobiety – pisał o nich, pisał z nimi, z nimi występował i nagrywał. Jego muzyka i teksty często mówią o konstrukcji świata opartej właśnie o nie. Ich utwory go inspirowały, imponowały mu, a teraz część z nich wziął na warsztat i nadał im nowe brzmienie. Podczas specjalnego projektu koncertowego połączy je w niepowtarzalny sposób z własną twórczością. Jak zawsze łamiąc wszelkie stereotypy, przekraczając granicę i nie patrząc na przyjęte formy.

Miuosh i Kobiety dla Polskiej Akcji Humanitarnej

Świąteczny koncert Miuosh – Kobiety będzie można obejrzeć już 5 kwietnia, o godzinie 20:00, na kanale YouTube Fandango Records. Dodatkowo, artyści postanowili połączyć przyjemne z pożytecznym, w związku z czym w trakcie koncertu będzie prowadzona zbiórka pieniędzy na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej. Nie przegapcie!

Miuosh kobiety koncert
Miuosh – Kobiety

Miuosh zaprasza na niecodzienny koncert, podczas którego wystąpi z wyjątkowymi artystkami. Sprawdźcie szczegóły projektu „Miuosh – Kobiety”! Miuosh z kobietami na jednej scenie W nadchodzące Święta z pewnością nie będziecie się nudzić. Zadba o to sam Miuosh. Artysta przygotował wyjątkowe, muzyczne wydarzenie, które umili Wam czas przy wielkanocnym stole. 5 kwietnia, w Lany Poniedziałek, muzyk […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.