Miuosh prezentuje nowy, zaskakujący utwór “Dom”

Obserwuj nas na instagramie:

Miuosh zdaje się być nie do zatrzymania. Zaledwie dwa miesiące temu wydał swój nowy album Powroty, a już dzisiaj dzieli się kolejnym, zupełnie nowym i zaskakującym utworem – Dom.

Hip-hop w ludowym wydaniu

Zaskakującym, bo do współpracy przy tym kawałku katowicki raper zaprosił… Zespół Pieśni i Tańca Śląsk. Raper znany jest z licznych i nierzadko skrajnych współprac nagrał już przecież utwory z takimi artystami jak Nosowska, Myslovitz, Bajm, Piotr Rogucki, czy Natalia Grosiak.

Miuosh Rogucki

Nie jest też pierwszym muzykiem, który łączy ze sobą tak odległe sobie gatunki jak hip-hop i tradycyjny folk. Wcześniej chociażby Natalia Nykiel na swojej najnowszej EPce Origo nagrała już elektroniczny utwór z Rodzinnym Zespołem Śpiewaczy z Rakowicz. Wciąż jednak tego typu kompilacje potrafią mocno zaskoczyć odbiorców.

Zespół Pieśni i Tańca Śląsk w nowym utworze Miuosha – Dom

Tak też jest właśnie w przypadku nowego utworu MiuoshaDom. To kompozycja przepełniona grozą i niepokojem, w której oprócz przejmującego, pełnego refleksji głosu rapera słyszymy również tradycyjne zaśpiewy w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk. Sam Miuosh nie ukrywa, że jest to dla niego wyjątkowa współpraca.

Oddaję w Wasze ręce coś, co dla mnie, osobiście, jest pewnego rodzaju spełnieniem. Nie miałem odwagi marzyć o takiej współpracy. Zmieniamy nasze plany, po to, żeby dać Wam trochę dobrej energii w czasach, kiedy tak zyskała na wartości. Zostańcie z nami w Domu!

Posłuchajcie zatem Domu, będącego artystycznym spełnieniem Pana z Katowic!

Miuosh zdaje się być nie do zatrzymania. Zaledwie dwa miesiące temu wydał swój nowy album Powroty, a już dzisiaj dzieli się kolejnym, zupełnie nowym i zaskakującym utworem – Dom. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →