Miuosh prezentuje nowy, zaskakujący utwór „Dom”

Podziel się newsem:

Miuosh zdaje się być nie do zatrzymania. Zaledwie dwa miesiące temu wydał swój nowy album Powroty, a już dzisiaj dzieli się kolejnym, zupełnie nowym i zaskakującym utworem – Dom.

Hip-hop w ludowym wydaniu

Zaskakującym, bo do współpracy przy tym kawałku katowicki raper zaprosił… Zespół Pieśni i Tańca Śląsk. Raper znany jest z licznych i nierzadko skrajnych współprac nagrał już przecież utwory z takimi artystami jak Nosowska, Myslovitz, Bajm, Piotr Rogucki, czy Natalia Grosiak.

Miuosh Rogucki

Nie jest też pierwszym muzykiem, który łączy ze sobą tak odległe sobie gatunki jak hip-hop i tradycyjny folk. Wcześniej chociażby Natalia Nykiel na swojej najnowszej EPce Origo nagrała już elektroniczny utwór z Rodzinnym Zespołem Śpiewaczy z Rakowicz. Wciąż jednak tego typu kompilacje potrafią mocno zaskoczyć odbiorców.

Zespół Pieśni i Tańca Śląsk w nowym utworze Miuosha – Dom

Tak też jest właśnie w przypadku nowego utworu MiuoshaDom. To kompozycja przepełniona grozą i niepokojem, w której oprócz przejmującego, pełnego refleksji głosu rapera słyszymy również tradycyjne zaśpiewy w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk. Sam Miuosh nie ukrywa, że jest to dla niego wyjątkowa współpraca.

Oddaję w Wasze ręce coś, co dla mnie, osobiście, jest pewnego rodzaju spełnieniem. Nie miałem odwagi marzyć o takiej współpracy. Zmieniamy nasze plany, po to, żeby dać Wam trochę dobrej energii w czasach, kiedy tak zyskała na wartości. Zostańcie z nami w Domu!

Posłuchajcie zatem Domu, będącego artystycznym spełnieniem Pana z Katowic!

Miuosh zdaje się być nie do zatrzymania. Zaledwie dwa miesiące temu wydał swój nowy album Powroty, a już dzisiaj dzieli się kolejnym, zupełnie nowym i zaskakującym utworem – Dom. Hip-hop w ludowym wydaniu Zaskakującym, bo do współpracy przy tym kawałku katowicki raper zaprosił… Zespół Pieśni i Tańca Śląsk. Raper znany jest z licznych i nierzadko […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Polish Hip-Hop Festival 2020

Biletomat.pl
180 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →