Miuosh zapowiada nowy album. Wśród gości Nosowska, Organek i Bajm


17 lutego 2017

Obserwuj nas na instagramie:

16 marca do sklepów trafi nowy krążek Miuosha – “POP.”. Raper zapowiada eklektyczny album pełen zaskakujących gości.

Najnowszy album Miuosha – “POP.” – to płyta niezwykle różnorodna muzycznie, ale układająca się w jedną intrygującą historię. Zabawa konwencją i eksperymentowanie zaczynają się na poziomie warstwy muzycznej.

Miuosh zaprosił do współpracy muzyków z zupełnie odmiennych artystycznie rejonów i stworzył płytę, na której łączą się różnorodne gatunki i style. Towarzyszą mu artyści w ogóle niekojarzeni z rapem: Katarzyna Nosowska, Tomasz Organek, Piotr Rogucki, Myslovitz, SOXSO i Bajm.

– Ostatnie dwa lata były dla mnie czasem niezwykłych artystycznych kolaboracji – mówi Miuosh. – Wszystkie te spotkania miały wpływ na powstanie płyty, o której z pewnością nie można powiedzieć, że jest standardowym albumem rapowym.

Na płycie znalazło się 11 utworów, za których warstwę muzyczną, oprócz Miuosha i muzyków z FDG. Orkiestry, odpowiadają Michał Fox Król, Smolik, Myslovitz, Maciej Sawoch i Fleczer. Autorem wszystkich tekstów jest Miuosh, ao okładkę stworzył Forin.

Płytę można zamawiać już od 16 lutego na miuosh.com i fandangorecords.com. Do albumu w wersji preorderowej dodany będzie plakat z autografem Miuosha oraz limitowany “POP.” ticket – bilet umożliwiający zalogowanie się na specjalnej stronie internetowej, dzięki której osoby, które zakupiły album w przedsprzedaży, uzyskają dostęp do niepublikowanych materiałów video, remixów, pojawiających się z czasem nowych utworów, klipów, relacji oraz akcji specjalnych.

6 lutego ukazał się teledysk do utworu “To wychowanie” wykonywanego przez Miuosha i Muńka Staszczyka. T.Cover to akcja zorganizowana z okazji 35-lecia zespołu T.Love, w której różni artyści wykonują utwory T.Love we własnych interpretacjach.

16 marca do sklepów trafi nowy krążek Miuosha – “POP.”. Raper zapowiada eklektyczny album pełen zaskakujących gości. Najnowszy album Miuosha – “POP.” – to płyta niezwykle różnorodna muzycznie, ale układająca się w jedną intrygującą historię. Zabawa konwencją i eksperymentowanie zaczynają się na poziomie warstwy muzycznej. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →