JIMEK zagrał w NOSPR muzykę z filmu „Niebo o północy”


29 grudnia 2020

Podziel się newsem:

Jimek przygotował wyjątkowe wydarzenie. Artysta zagrał noworoczny koncert z muzyką z nowego filmu Netflixa – Niebo o północy.

Niebo o północy – najnowszy film Netflixa

Udało Wam się w czasie przerwy świątecznej obejrzeć najnowszy film Netflixa Niebo o Północy? Jeśli nie, to koniecznie nadróbcie zaległości, a jeśli tak – z pewnością zwróciliście uwagę na wyjątkową i przejmującą warstwę muzyczną, która towarzyszyła przez niespełna dwie godziny seansu naukowcowi z Arktyki i załodze wyprawy na K-23.

Niebo o północy – zobacz zwiastun

Wyjątkowy koncert noworoczny Jimka. Niebo o północy zabrzmi w NOSPR

Polski oddział Netflixa przygotował wyjątkowe wydarzenie promujące swoją ostatnią, głośną premierę. To muzyczne połączenie producenta, kompozytora i dyrygenta Jimka z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia w Katowicach, którzy podczas wspólnego koncertu noworocznego zaprezentowali na żywo soundtrack z filmu Niebo o północy.

Koncert miał swoją światową premierą 3 stycznia o godzinie 18:00 na kanale YouTube Netflix Polska. Jeśli ją przegapiliście – nic straconego! Wciąż możecie dać się przenieść w tę kosmiczną przestrzeń, która ogarnęła katowicki NOSPR. Przekonajcie się jak kompozycje autorstwa zdobywcy OscaraAlexandre’a Desplata, które uświetniły Niebo o północy, zabrzmiały pod batutą Radzimira Dębskiego!

Jimek NOSPR Niebo o północy
JIMEK | NOSPR | NETFLIX – koncert noworoczny muzyki z filmu „Niebo o północy”

Koncert w kosmosie? Tak!

Dodatkową atrakcją wieczoru był fakt, że tuż po premierze koncertu, jego zapis dźwiękowy, we współpracy z Centrum Nauki Kopernik, został wysłany w kosmos przez specjalnie przygotowany nadajnik kosmiczny. Przekaz został wyemitowany z dachu Centrum Nauki Kopernik w stronę najbliżej znajdujących się od Ziemi egzoplanet, na których może znajdować się życie, tak aby Wszechświat mógł nas usłyszeć od najpiękniejszej strony. Sprawdźcie, jak to wszystko brzmiało!

Zobacz koncert Niebo o północy: JIMEK | NOSPR | NETFLIX:

Jimek przygotował wyjątkowe wydarzenie. Artysta zagrał noworoczny koncert z muzyką z nowego filmu Netflixa – Niebo o północy. Niebo o północy – najnowszy film Netflixa Udało Wam się w czasie przerwy świątecznej obejrzeć najnowszy film Netflixa – Niebo o Północy? Jeśli nie, to koniecznie nadróbcie zaległości, a jeśli tak – z pewnością zwróciliście uwagę na […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.