Monika Biss i Robert Gajewski o odmrożeniu branży muzycznej w nowej Miastosferze


04 września 2021

Podziel się newsem:

Podcast Miastosfera po raz kolejny zagląda w tajemnicze zakamarki branży muzycznej. O ostatnich, całkiem intensywnych koncertowych miesiącach i letnim odmrożeniu opowiedzieli nieco przedstawiciele branży managementowej, która dba o to, by wszelkie grafiki się spinały. Gośćmi Noviki i Mr. Lexa byli Monika Biss i Robert Gajewski.

Miastosfera – branża od kulis

Miastosfera to seria podcastów powstała we współpracą z portalem Rytmy.pl. W rozmowach rejestrowanych w formie audio-video, Novika i Mr Lex zaglądają w zakamarki branży muzycznej, goszcząc w studiu nie tylko artystów, ale również ludzi, którzy na codzień są za kurtyną wszystkich przedsięwzięć – organizatorów wydarzeń, menadżerów, promotorów czy ludzi odpowiedzialnych za mniejszych artystów. Jeśli interesuje Was nie tylko stricte artystyczna strona branży, Miastosfera jest tym, co umożliwi Wam wejście za kulisy. Novika i Mr Lex gościli już chociażby Mery Spolsky, Arka Kłusowskiego czy redaktorów Mikołaja Komara i Jacka Szubrychta, związanych odpowiednio z magazynem K Mag oraz GaMą. Wszystkie odcinki można obejrzeć na youtube’owym kanale IDĘWTANGO.

Monika Biss i Robert Gajewski kolejnymi gośćmi

W najnowszym odcinku Miastosfery, Novika i Mr Lex porozmawiali z Moniką Biss i Robertem Gajewskim, przedstawicielami branży menadżerskiej. Monika ma obecnie pod swoimi skrzydłami chociażby Artura Rojka, zaś Robert czuwa nad Krzysztofem Zalewskim. Goście opowiedzieli o niepewności jutra, o tym, jak z ich perspektywy wyglądał pierwszy lockdown w marcu 2020 i jak wyglądała wtedy ich praca oraz przeanalizowali intensywne, koncertowe lato.

Monika Biss i Robert Gajewski o odmrożeniu branży muzycznej w nowej Miastosferze
fot. materiały prasowe

Miastosfera 009 ft. Monika Biss i Robert Gajewski

Kto najbardziej skorzystał na tegorocznym sezonie koncertowym, kto został w tyle i jakie to wszystko będzie miało przełożenie na nadchodzące miesiące na rynku muzycznym? Odpowiedzi na te pytania Noviki znajdziecie w najnowszej Miastosferze, dostępnej w serwisie YouTube na kanale IDĘWTANGO.


Partnerem letniej ramówki jest Samsung, którego flagowe smartfony Samsung Galaxy S21 Ultra 5G wykorzystywane są przy realizacji nagrań naszych podcastów.

Podcast Miastosfera po raz kolejny zagląda w tajemnicze zakamarki branży muzycznej. O ostatnich, całkiem intensywnych koncertowych miesiącach i letnim odmrożeniu opowiedzieli nieco przedstawiciele branży managementowej, która dba o to, by wszelkie grafiki się spinały. Gośćmi Noviki i Mr. Lexa byli Monika Biss i Robert Gajewski. Miastosfera – branża od kulis Miastosfera to seria podcastów powstała […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →