Miastosfera: KAMP! o zmianie stylistyk i kryzysach zespołu


25 września 2021

Podziel się newsem:

Miastosfera już po raz kolejny zabrała nas za kulisy i w zakamarki polskiego przemysłu muzycznego. Gośćmi Noviki i Mr Lexa byli Radek Krzyżanowski i Michał Słodowy – członkowie elektronicznego tria KAMP!.

Miastosfera – branża muzyczna od kuchni

Seria podcastów Miastosfera, realizowana we współpracy z portalem Rytmy.pl, pozwala zarówno widzom, jak i słuchaczom, poznać tajniki polskiej branży muzycznej i dowiedzieć się, jak niektóre rzeczy wyglądają od kuchni. Korzystając ze swojego doświadczenia, duet prowadzących – Novika i Mr Lex – zaglądają w branżowe zakamarki, w rozmowach nie tylko z artystami, ale także z organizatorami eventów, promotorami, redaktorami czy przedstawicielami managementowej strony przedsięwzięć. W Miastosferze pojawili się już chociażby Mery Spolsky, Robert Gajewski i Monika Biss, pod których menadżerską opieką są Krzysztof Zalewski i Artur Rojek, czy redaktorzy Mikołaj Komar i Jacek Szubrycht. Wszystkie odcinki można obejrzeć w serwisie YouTube, na kanale IDĘWTANGO.

KAMP! kolejnymi gośćmi

W najnowszej Miastosferze, gośćmi Noviki i Mr Lexa byli Radek Krzyżanowski i Michał Słodowy – 2/3 elektronicznego zespołu KAMP!. Panowie odnosili sukcesy nie tylko na polskich, ale również zagranicznych scenach, wielokrotnie dając występy poza granicami Polski. Zespół chwalony jest nie tylko w kręgach muzyki elektronicznej, a w swojej twórczości czerpie z techno, house’u i muzyki lat 80., tworząc jednocześnie swój własny, unikalny styl. Radek i Michał opowiedzieli między innymi o tym, jak wyglądają ich DJ sety jako Beskres czy o zawirowaniach na drodze zespołu i związanych z tym zmianami stylistyk.

Miastosfera: KAMP! o zmianie stylistyk i kryzysach zespołu

Miastosfera 010 feat. KAMP!

Najnowszy odcinek Miastosfery, w którym Mr Lex i Novika gościli Michała Słodowego i Radka Krzyżanowskiego z zespołu KAMP!, można oglądać w serwisie YouTube, na kanale IDĘWTANGO, gdzie znajdują się również pozostałe odsłony podcastu.


Partnerem jesiennej ramówki jest Samsung, którego flagowe smartfony Samsung Galaxy S21 Ultra 5G wykorzystywane są przy realizacji nagrań naszych podcastów.

Miastosfera już po raz kolejny zabrała nas za kulisy i w zakamarki polskiego przemysłu muzycznego. Gośćmi Noviki i Mr Lexa byli Radek Krzyżanowski i Michał Słodowy – członkowie elektronicznego tria KAMP!. Miastosfera – branża muzyczna od kuchni Seria podcastów Miastosfera, realizowana we współpracy z portalem Rytmy.pl, pozwala zarówno widzom, jak i słuchaczom, poznać tajniki polskiej […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →