#milionypowodów – artyści i influencerzy zachęcają do udziału w wyborach


25 czerwca 2020

Podziel się newsem:

Polscy artyści i celebryci stworzyli wyjątkową akcję #milionypowodow, mającą na celu zachęcić społeczeństwo do głosowania. Sprawdźcie, jakie są ich powody!

Reklama

Z roku na rok, artyści i celebryci coraz bardziej angażują się w przedwyborczą aktywizację społeczną swoich odbiorców. Tym razem zmobilizowali się wspólnie w ramach akcji #milionypowodow.

Artyści mają #milionypowodow, żeby iść na wybory. A jaki jest Twój?

Nie da się ukryć, że zbliżające się wybory prezydenckie, które odbędą się już 28 czerwca 2020 roku, będą z pewnością jednymi z ważniejszych wyborów w całej historii Polski. Ostatni czas pokazuje, że nasz kraj nie odrobił jeszcze wielu lekcji i zmiany są potrzebne. Czy mamy na nie wpływ? Tak się składa, że tak i dlatego czas wziąć sprawy w swoje ręce.

wybory 2020

W filmie #milionypowodow przypominają o tym między innymi Dawid Podsiadło, Sokół, Brodka, Krzysztof Zalewski, Bovska, Artur Rojek, Margaret, Mrozu i wielu innych artystów, celebrytów oraz influencerów. Nagranie zaczyna się słowami Dawida Podsiadło:

Dużo się mówi o tym, że to bardzo ważne wybory, że każdy głos ma znaczenie i zdecydować może naprawdę niewielka różnica, ale jeżeli cały czas się zastanawiasz, czy iść głosować, to pomyśl o tym, czy naprawdę nie masz żadnego powodu, żeby to zrobić. Ja na przykład idę głosować, bo chciałbym żyć w tolerancyjnym kraju.

#milionypowodow – zobaczcie film

W dalszej części filmu, jego uczestnicy przedstawiają #milionypowodow, dla których oni wezmą udział w wyborach. Zobaczcie i sprawdźcie, czy któryś z tych powodów, nie jest również Waszym!

Taco Hemingway, Bartosz Bielenia i Krzysztof Gonciarz o swojej wyśnionej Polsce w ramach projektu olśnienia.eu

Swój głos w kwestii zbliżających się wyborów zabrali również Taco Hemingway, Bartosz Bielenia oraz Krzysztof Gonciarz, którzy wzięli udział w kontynuacji projektu olśnienia.eu, będącego ruchem zachęcającym społeczeństwo do zaangażowania się w losy swojego kraju właśnie przez udział w wyborach.

Troje bohaterów podzieliło się na Instagramie inicjatywy swoimi wymarzonymi wizjami Polski. Sprawdźcie, jak wygląda wyśniona Polska oczami Taco Hemingway’a, Bartosza Bieleni oraz Krzysztofa Gonciarza i pamiętajcie, że to Polska, która może stać się rzeczywistością, ale tylko jeśli w najbliższą niedzielę weźmiemy sprawy w swoje ręce!

O swojej wyśnionej Polsce – Taco Hemingway

O swojej wyśnionej Polsce – Bartosz Bielenia

O swojej wyśnionej Polsce – Krzysztof Gonciarz

Zobacz listę 10 utworów o polityce przed wyborami

Polscy artyści i celebryci stworzyli wyjątkową akcję #milionypowodow, mającą na celu zachęcić społeczeństwo do głosowania. Sprawdźcie, jakie są ich powody! Z roku na rok, artyści i celebryci coraz bardziej angażują się w przedwyborczą aktywizację społeczną swoich odbiorców. Tym razem zmobilizowali się wspólnie w ramach akcji #milionypowodow. Artyści mają #milionypowodow, żeby iść na wybory. A jaki […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.