Bovska zaprasza na „Sorrento Performance”

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Bovska zaprasza na wyjątkowe wydarzenie promujące jej najnowszy album. Sorrento Performance to połączenie koncertu i spektaklu tanecznego. Sprawdźcie szczegóły.

Sorrento to najnowszy album Bovskiej, który ujrzał światło dzienne 24 kwietnia. Ze względu na zamrożenie branży koncertowej, artystka nie miała jeszcze okazji, aby zaprezentować premierowy materiał w wersji koncertowej.

Bovska – Będę przy tobie

Bovska zaprezentuje materiał z najnowszej płyty podczas Sorrento Performance

W związku z tym, Bovska postanowiła zaprosić swoich słuchaczy na wyjątkowe wydarzenie online. Już 8 lipca odbędzie się Sorrento Performance, czyli koncert w niecodziennej, rozbudowanej formule, łączącej muzykę z tańcem współczesnym.

W ten projekt zaangażowanych jest bardzo wielu artystów i załogi. Ja pracuję nad nim już od kilku tygodni bardzo intensywnie. Zapraszam Was do śledzenia naszego twórczego procesu na stories oraz live’ów z twórcami, które będą odbywać się na Instagramie i Facebooku.

Na scenie zobaczymy zespół w składzie: Bovska (wokal), Jan Smoczyński (instrumenty klawiszowe) i Paweł Dobrowolski (bębny) oraz tancerzy: Agę Konopkę, Anitę Zawicką, Bovską i Krystiana Łysonia.

Sorrento Performance będzie ogólnodostępne online w czasie rzeczywistym, w formie bezpłatnego streamingu na Facebooku oraz YouTube Bovskiej. Podczas wydarzenia transmitowanego ze sceny Teatru Syrena w Warszawie, usłyszymy wszystkie utwory z płyty Sorrento.

Bovska Sorrento Performance

Sprawdźcie także: Bovska prezentuje własną linię butów Sorrento

Bovska zaprasza na wyjątkowe wydarzenie promujące jej najnowszy album. Sorrento Performance to połączenie koncertu i spektaklu tanecznego. Sprawdźcie szczegóły. Sorrento to najnowszy album Bovskiej, który ujrzał światło dzienne 24 kwietnia. Ze względu na zamrożenie branży koncertowej, artystka nie miała jeszcze okazji, aby zaprezentować premierowy materiał w wersji koncertowej. Bovska – Będę przy tobie Bovska zaprezentuje […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Enea Spring Break 2020

Biletomat.pl
od 120 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.