Bovska prezentuje własną linię butów „Sorrento”


05 czerwca 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Bovska we współpracy z marką Sofix zaprojektowała własną linię butów związaną ze stylistyką jej najnowszego albumu Sorrento. Sprawdźcie szczegóły!

Nieprzeciętna promocja nowego albumu Bovskiej – Sorrento

Kilka tygodni temu ukazał się najnowszy, czwarty album BovskiejSorrento. Towarzyszyła mu nieprzeciętna promocja, w której nie zabrakło ciekawych gadżetów od artystki. Zamawiając preorder, fani mogli wyposażyć się chociażby w unikatowe, oryginalne grafiki, wykonane przez samą Bovską.

Aktualnie, w internetowym sklepie wokalistki można również zakupić wyjątkowe skarpetki i przypinki utrzymane w klimacie z albumu Sorrento. Znajdziecie je tutaj.

Bovska & Sofix SORRENTO Edition – linia butów od Bovskiej

To jednak nie koniec niespodzianek! Bovska przygotowała bowiem coś naprawdę wyjątkowego i idąc w ślady największych, zagranicznych gwiazd muzyki, zaprojektowała własną linię butów.

Obuwie powstało we współpracy z polską marką Sofix, choć Bovska zaznacza, że projekt jest w stu procentach autorski i dostała przy nim zupełnie wolną rękę. Proponowane przez artystkę obuwie, to klasyczne białe sneakersy rodem z lat 80., ze wstawkami kolorystycznie związanymi z albumem Sorrento i brandingiem Bovskiej. Zobaczcie, jak się prezentują!

Zamów buty SORRENTO od Bovskiej!

Wyjątkowe, w pełni zaprojektowane przez Bovską buty Bovska & Sofix SORRENTO Edition możecie już teraz zamawiać na stronie Sofix.pl. Niech Wam się dobrze noszą i tańczą!

Bovska we współpracy z marką Sofix zaprojektowała własną linię butów związaną ze stylistyką jej najnowszego albumu Sorrento. Sprawdźcie szczegóły! Nieprzeciętna promocja nowego albumu Bovskiej – Sorrento Kilka tygodni temu ukazał się najnowszy, czwarty album Bovskiej – Sorrento. Towarzyszyła mu nieprzeciętna promocja, w której nie zabrakło ciekawych gadżetów od artystki. Zamawiając preorder, fani mogli wyposażyć się […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Bovska wystąpi na Enea Spring Break 2020

Biletomat.pl
od 120 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.