Bovska – “Sorrento” – nowa płyta już dostępna [odsłuch]


24 kwietnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Dziś do sprzedaży i serwisów streamingowych trafił wyczekiwany, czwarty album studyjny Bovskiej. Posłuchajcie, jak brzmi Sorrento.

Sorrento – nowa płyta od Bovskiej już dostępna!

Bovska powraca z nowym albumem. Sorrento to czwarty, po Kaktusie, Pysku i Kęsach krążek warszawskiej wokalistki. Znalazło się na nim 14 utworów, w tym dobrze znane single: Leżałam, Będę przy tobie, Wujek G. i Między nami.

Oddaję w Wasze ręce mój najnowszy album Sorrento. Pracowałam nad nim inaczej niż dotychczas, pisząc teksty w inny niż dotąd sposób. Każdy kolejny album jest świadectwem zmian, które w moim życiu się dzieją. Czasem piosenki są zapisem chwili, czasem syntezą myśli, które towarzyszą mi dłużej. Często ubrane w teraźniejszość, lub lekką formę, chcą powiedzieć coś więcej. Jedno jest pewne. Jest tak samo autorski i osobisty jak wszystkie trzy pozostałe płyty.

Przy tworzeniu materiału na nową płytę Bovska ponownie współpracowała z Janem Smoczyńskim, który jest współkompozytorem i producentem muzycznym Sorrento. Artystka na krążek zaprosiła tylko jednego gościa. W utworze Guziki pojawia się Vienio.

Towarzyszenie Wam z moimi nowościami w tym trudnym dla nas wszystkich czasie jest czymś wyjątkowym. Mam nadzieję że moja muzyka będzie miała moc umilenia Wam tego momentu, a gdy to wszystko się skończy spotkamy się osobiście na koncertach. Tymczasem pozostaje mi być wirtualnie. Blisko.

Posłuchajcie zatem, jak brzmi Sorrento w całości:

Bovska – Sorrento – odsłuch płyty

Dziś do sprzedaży i serwisów streamingowych trafił wyczekiwany, czwarty album studyjny Bovskiej. Posłuchajcie, jak brzmi Sorrento. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Sorrento – nowa płyta od Bovskiej już dostępna! […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →