Bovska – „Sorrento” – nowa płyta już dostępna [odsłuch]


24 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Dziś do sprzedaży i serwisów streamingowych trafił wyczekiwany, czwarty album studyjny Bovskiej. Posłuchajcie, jak brzmi Sorrento.

Sorrento – nowa płyta od Bovskiej już dostępna!

Bovska powraca z nowym albumem. Sorrento to czwarty, po Kaktusie, Pysku i Kęsach krążek warszawskiej wokalistki. Znalazło się na nim 14 utworów, w tym dobrze znane single: Leżałam, Będę przy tobie, Wujek G. i Między nami.

Oddaję w Wasze ręce mój najnowszy album Sorrento. Pracowałam nad nim inaczej niż dotychczas, pisząc teksty w inny niż dotąd sposób. Każdy kolejny album jest świadectwem zmian, które w moim życiu się dzieją. Czasem piosenki są zapisem chwili, czasem syntezą myśli, które towarzyszą mi dłużej. Często ubrane w teraźniejszość, lub lekką formę, chcą powiedzieć coś więcej. Jedno jest pewne. Jest tak samo autorski i osobisty jak wszystkie trzy pozostałe płyty.

Przy tworzeniu materiału na nową płytę Bovska ponownie współpracowała z Janem Smoczyńskim, który jest współkompozytorem i producentem muzycznym Sorrento. Artystka na krążek zaprosiła tylko jednego gościa. W utworze Guziki pojawia się Vienio.

Towarzyszenie Wam z moimi nowościami w tym trudnym dla nas wszystkich czasie jest czymś wyjątkowym. Mam nadzieję że moja muzyka będzie miała moc umilenia Wam tego momentu, a gdy to wszystko się skończy spotkamy się osobiście na koncertach. Tymczasem pozostaje mi być wirtualnie. Blisko.

Posłuchajcie zatem, jak brzmi Sorrento w całości:

Bovska – Sorrento – odsłuch płyty

Dziś do sprzedaży i serwisów streamingowych trafił wyczekiwany, czwarty album studyjny Bovskiej. Posłuchajcie, jak brzmi Sorrento. Sorrento – nowa płyta od Bovskiej już dostępna! Bovska powraca z nowym albumem. Sorrento to czwarty, po Kaktusie, Pysku i Kęsach krążek warszawskiej wokalistki. Znalazło się na nim 14 utworów, w tym dobrze znane single: Leżałam, Będę przy tobie, […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Bovska wystąpi na Enea Spring Break 2020

Biletomat.pl
od 120 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.