Bovska singlem „Wujek G.” zapowiada nową płytę

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Dziś swoją premierę miał nowy singiel Bovskiej - Wujek G. Utwór jest kolejną zapowiedzią czwartego albumu artystki, który ukaże się wiosną. Posłuchajcie.

Bovska zaprezentowała dziś trzeci po Leżałam i Będę przy Tobie singiel zapowiadający jej nadchodzący, czwarty album studyjny, który ukaże się wiosną.

Wujek G. – kolejna zapowiedź nowej płyty Bovskiej

Wujek G. to wspólna kompozycja Bovskiej, będącej także autorką tekstu oraz Jana Smoczyńskiego, który jest producentem trzech dotychczas wydanych albumów artystki.

Do utworu powstał także teledysk, który jest kontynuacją video do poprzedniego singla Będę przy Tobie. Zaczyna się dokładnie w tym samym miejscu, w którym kończy się poprzedni klip. Dzięki temu jest on pewnego rodzaju przedłużeniem i dopełnieniem historii. To kolejna współpraca Bovskiej z Marcinem Kopcem, który jest reżyserem teledysku i autorem zdjęć. 

Wujek G. to piosenka dla każdego, kto czasem ma problem ze złapaniem dystansu do samego siebie. Bohaterkami teledysku jest 6 dziewczyn. Różni je wzrost, wiek, styl i uroda, ale łączy nić porozumienia. Każda ma momenty słabości, wątpi w siebie, ma gorszy czas – to normalne. Tylko czy warto szukać odpowiedzi tam, gdzie ich nie ma? Tekst piosenki mówi właśnie o tym, jednak z przymrużeniem oka. 

Bovska przedstawia silne, niezależne, pewne siebie kobiety, które wiedzą, czego chcą i nie boją się stawiać sobie wyzwań i trudnych pytań. A we wspólnocie jest ich siła. Gestami, zachowaniem i tańcem tę siłę pokazują.

Jak się dzisiaj czujesz? Czuje się…. No właśnie. Wpisywałaś/eś kiedyś w wyszukiwarkę Google to sformułowanie? Wyniki zadziwiają. Samotna, gruba, głupia…. naprawdę tak źle o sobie myślimy?

Zobaczcie, jak wyszło:

Bovska – Wujek G.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.