Bovska z kolejną zapowiedzią nowego albumu. Posłuchajcie utworu „Będę przy Tobie”


29 listopada 2019

Podziel się newsem:

Będę przy Tobie to drugi, po utworze Leżałam singiel zapowiadający nową płytę Bovskiej, która ukaże się wiosną przyszłego roku.

Bovska z kolejną zapowiedzią nowej płyty

Nadchodzi nowa płyta od Bovskiej. Nie znamy co prawda jeszcze zbyt wielu szczegółów, ale możemy się jej spodziewać wiosną przyszłego roku. Będzie to już czwarty długogrający krążek wokalistki.

W październiku pojawił się pierwszy singiel zatytułowany Leżałam, a już teraz możemy posłuchać kolejnej zapowiedzi nowej płyty. Utwór Będę przy Tobie to wspólna kompozycja Bovskiej, która jest autorką tekstu oraz Jana Smoczyńskiego, który wyprodukował wszystkie trzy wydane do tej pory płyty artystki. W piosence pojawia się także trębacz Tomasz Dąbrowski, uważany za jednego z najwybitniejszych muzyków jazzowych w Europie.

Piosence towarzyszy teledysk, w którym obok Bovskiej możemy zobaczyć Krystiana Łysonia – tancerza, aktora i choreografa. Za reżyserię natomiast odpowiada Marcin Kopiec (Mortvideo).

Koncept teledysku jest prosty. Zamykam oczy i idę. On ma oczy otwarte i jest ze mną, więc idąc powierzam mu siebie. Całkowicie. Chociaż to ja wyznaczam swój kierunek, dzięki temu, że on czuwa, wiem, że jestem bezpieczna. To, co najprostsze bywa najtrudniejsze do przekazania. Będę przy Tobie. Blisko, intymnie, świadomie. Ciało człowieka nie kłamie. Ono zawsze powie Ci prawdę. Dlatego nie potrzeba mieć otwartych oczu by widzieć.

Bovska – Będę przy Tobie, zobacz teledysk

Czekamy na kolejne nowości od Bovskiej!

Będę przy Tobie to drugi, po utworze Leżałam singiel zapowiadający nową płytę Bovskiej, która ukaże się wiosną przyszłego roku. Bovska z kolejną zapowiedzią nowej płyty Nadchodzi nowa płyta od Bovskiej. Nie znamy co prawda jeszcze zbyt wielu szczegółów, ale możemy się jej spodziewać wiosną przyszłego roku. Będzie to już czwarty długogrający krążek wokalistki. W październiku […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.