Bovska z klipem do utworu „Bez cukru”


31 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Bovska zaprezentowała właśnie klip do kolejnego singla z jej ostatniej płyty Kęsy. Obraz do utworu Bez cukru to udokumentowane przygotowania artystki do występu na Open'er Festival 2019. Zobaczcie.

Open’er Festival 2019

Koncert na Open’erze, a zwłaszcza pierwszy, to ogromne przeżycie dla każdego artysty. Nic dziwnego, gdyż jest to jeden z największych festiwali muzycznych w całej Europie, na którym występują takie gwiazdy, jak Radiohead, Depeche Mode, Bruno Mars, Red Hot Chilli Peppers i wielu innych.

Niedawno pisaliśmy o tym, jak Jan-rapowanie spełnił swoje marzenia i zagrał w tym roku na Open’erze. Teraz swoimi wrażeniami dzieli się Bovska, która swój koncert na lotnisku w Kosakowie zagrała w piątek, trzeciego dnia minionej edycji największego festiwalu muzycznego w Polsce.

Bovska Bez Cukru Opener

Bovska

Bovska to artystka kompletna, a towarzysząca jej oprawa wizualna dopracowana jest do granic możliwości. Nie bez przyczyny jej wydawnictwa określane są mianem „artpop”. W ubiegłym roku ukazał się jej najnowszy album Kęsy. Dziś natomiast wokalistka zaprezentowała teledysk to kolejnego singla – Bez cukru.

Bovska na Open’er Festival 2019

Nowe video Bovskiej powstało podczas tegorocznego festiwalu Open’er Festival w Gdyni i przedstawia fragmenty koncertu połączone ze zbliżeniami na świat artystki pokazany od kulis, niewidoczny dla wszystkich z zewnątrz, a pełen emocji.

Artystka wystąpiła na scenie Firestone, usytuowanej zaraz obok Main Stage i w szczytowych godzinach imprezy rozgrzewała publiczność pomiędzy koncertami dwóch czołowych gwiazd tegorocznej edycji Open’er FestivalThe SmashingPumpkins oraz Kylie Minogue.

Video odzwierciedla, jak wyjątkowy był to koncert dla Bovskiej. Wokalistka już w busie wspomina, że trochę się stresuje. Następnie możemy zobaczyć nowy, intrygujący image artystki, który został przygotowany specjalnie na Open’er Festival 2019. Zobaczcie, jak wyglądał ten dzień oczami Bovskiej!

Bez cukru jest zapisem niezwykle bliskim prawdzie, która dzieje się na scenie i poza nią. Video jest wycieczką w cały nasz zespołowy backstage, w emocje jakie towarzyszą koncertom, zwłaszcza tak wyjątkowym jak Open’er Festival. Jest też zapisem live z koncertu: zapisem dźwięku, prawdziwych emocji, wyzwolonej ze sceny energii. Myślę, że pokazuje naszą prawdziwą koncertową stronę, która jeszcze do tej pory nie została sfilmowana. Ogromna w tym zasługa bardzo zdolnego Marcina aka Mortvideo. Chcę, aby ludzie zobaczyli, jak gra Bovska. My nie bierzemy jeńców. To jest muzyczny żywioł.

Bovska – Bez cukru

Bovska zaprezentowała właśnie klip do kolejnego singla z jej ostatniej płyty Kęsy. Obraz do utworu Bez cukru to udokumentowane przygotowania artystki do występu na Open’er Festival 2019. Zobaczcie. Open’er Festival 2019 Koncert na Open’erze, a zwłaszcza pierwszy, to ogromne przeżycie dla każdego artysty. Nic dziwnego, gdyż jest to jeden z największych festiwali muzycznych w całej […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: