Zobacz dokument z koncertu Jana-rapowanie na Open’er Festival 2019

Podziel się newsem:

Jan-rapowanie spełnił swoje marzenie i wystąpił na Open’erze! Obejrzyj film stworzony przez Red Bulla i sprawdź jak wyglądał jego koncert od kulis!

Jan-rapowanie to jedna z najważniejszych postaci na młodej scenie hip-hopowej w Polsce. Zadebiutował w 2018 roku albumem NOCNA ZMjANA, a zaledwie rok później wystąpił na największym i najważniejszym festiwalu w naszym kraju – Open’er Festival.

Jan-rapowanie – NOCNA ZMjANA, posłuchaj albumu

Jan-rapowanie na Open’er Festival

Jego droga na największe sceny nie była jednak taka łatwa. W 2016 roku Jan-rapowanie wraz ze swoim hypemanem Kacprem pojechali pierwszy raz na Open’era. Wtedy jeszcze jako festiwalowicze. Pieniądze na ten wyjazd zbierali przez cały rok, aby w końcu wyruszyć w 11-godzinną podróż autobusem za 22 złote.

Już wtedy młodzi muzycy snuli marzenia i plany o tym, aby kiedyś wystąpić na tym festiwalu. Dla Jana-rapowanie było to jedno z największych marzeń. Sukces przyszedł chyba szybciej, niż się spodziewał, bo już trzy lata później.

Jan-rapowanie na Opener festival fim

W tym roku Jan-rapowanie zagrał swój pierwszy koncert na Open’er Festival i to na jednej z największych scen – Tent Stage. Choć pogoda tego dnia nie rozpieszczała, pod sceną pojawiło się morze osób, których wzruszony raper nie był w stanie objąć wzrokiem.

Z koncertu powstał specjalny film dokumentalny, uwieczniający drogę zespołu do Gdyni, przygotowania, soundcheck, backstage, kulisty występu i oczywiście najważniejsze momenty ze sceny. Zobaczcie, jak to wyglądało!

Jan-rapowanie – film dokumentalnym Opener Festival 2019

Po koncercie na Open’erze Jan-rapowanie powiedział:

Od kilku lat mam tak, że kończąc rok zawsze powtarzam, że był to najlepszy rok w moim życiu. I zdecydowanie teraz też tak będzie.

Kolejny cel rapera to złota płyta. Trzymamy więc kciuki za dalsze spełnianie marzeń!

Jan-rapowanie spełnił swoje marzenie i wystąpił na Open’erze! Obejrzyj film stworzony przez Red Bulla i sprawdź jak wyglądał jego koncert od kulis! Jan-rapowanie to jedna z najważniejszych postaci na młodej scenie hip-hopowej w Polsce. Zadebiutował w 2018 roku albumem NOCNA ZMjANA, a zaledwie rok później wystąpił na największym i najważniejszym festiwalu w naszym kraju – […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także