fot. Łukasz Murgrabia

BOVSKA zabiera nas nad „Bałtyk”, by uwolnić tam głęboko skrywane emocje


07 września 2022

Podziel się newsem:

BOVSKA prezentuje nam kolejną muzyczną niespodziankę. Tym razem jest ona okraszona kolorem niebieskim, ponieważ wyruszamy nad brzeg Bałtyku.

Emocje zamknięte w błękicie

W naszym kraju są tacy artyści, których aż chciałoby się postawić na piedestale, zebrać wokół nich ogromną grupę słuchaczy, a potem powiedzieć tym ostatnim jedno, proste zadanie: „po prostu tego posłuchajcie”. Taką artystką jej właśnie BOVSKA, która pomimo wielu świetnych numerów, wciąż chowa się jednak w cieniu alternatywnego brzmienia.

Dlatego więc zatrzymajcie się na chwilę i odpalcie sobie jej najnowszy kawałek Bałtyk i… po prostu tego posłuchajcie”!

Przeczytaj także: BOVSKA z kolejną dawką nowości. Singiel System Error już jest!

Bovska
BOVSKA / fot. materiały prasowe

Po wydanym w 2020 roku albumie Sorrento, który był słodko-gorzką historią pełną intymności i romantyzmu, wokalistka raz za razem prezentowała nam kolejne odsłony swojego nadchodzącego, piątego albumu studyjnego.

Już teraz możemy posłuchać letniego Barometru, opowiadającego o kobiecej sile utworu Dzika, przedstawiającego nam widmo napiętej sytuacji społecznej w naszym kraju singla System Error czy też będącej paletą kobiecych barw piosenki ISKRY, która okazała się być jednym z najważniejszych projektów w karierze wokalistki.

Postanowiłam robić w życiu tylko takie rzeczy, które są wartościowe. To dotyczy nie tylko pisania piosenek, ale także tworzenia klipów. Mam głos i chcę dobrze go wykorzystać. ISKRY, odkąd powstały, są dla mnie wyjątkowo ważne. Tak samo ważny jest obraz, który je ilustruje. Rozpoczynając pracę nad klipem, ani ja, ani Filip Skrońc (operator) nie spodziewaliśmy się, że uzyskamy tak wiele definicji, tyle odcieni kobiecości

– mówiła o utworze BOVSKA.

Tym razem przyszedł jednak czas na utwór Bałtyk, który zamknął nas w melancholijnych ścianach. Będąca obrazem najszczerszych emocji piosenka jest pokazem sensualności przeprowadzającej nas od początku do końca przez ten magiczny kawałek. Utworu już teraz możecie posłuchać poniżej.

BOVSKA – Bałtyk, posłuchaj!

Za reżyserię teledysku odpowiadają BOVSKA i Marcin Gołąb.

BOVSKA prezentuje nam kolejną muzyczną niespodziankę. Tym razem jest ona okraszona kolorem niebieskim, ponieważ wyruszamy nad brzeg Bałtyku. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →