fot. materiały prasowe

BOVSKA z kolejną dawką nowości. Singiel „System Error” już jest!


02 lutego 2022

Podziel się newsem:

BOVSKA odsłania karty swojego nowego wydawnictwa. Do sieci został właśnie wrzucony teledysk do jej najnowszego singla System Error.

Sorrento już za nami. Czas na kolejną przygodę

Magda Grabowska-Wacławek to wokalistka i autorka tekstów, która polską scenę muzyczną podbiła pod pseudonimem BOVSKA. Jej ostatni album Sorrento, wydany w kwietniu 2020 roku, opisywany przez wokalistkę jako jej słodko-gorzka historia opowiadał o intymności i romantyczności, a także o wielu twarzach, jakie potrafi nam pokazać miłość. Wydawnictwo promowało wydarzenie Sorrento Performance, które było połączeniem koncertu i spektaklu tanecznego.

Przeczytaj także: Bovska i #kwaranSTANY, czyli domowy teledysk do utworu „Stany”

Do sieci trafił właśnie trzeci już singiel wokalistki, który jest zapowiedzią piątego albumu studyjnego. Pierwszym z singli był utwór Barometr, który w swojej letniej i bardzo wakacyjnej odsłonie zabrał nas w melancholijną podróż. Za produkcję utworu odpowiedzialny był Piotr Krygier, a także aktor Michał Meyer, którego zaprosiła BOVSKA.

Bovska – Barometr

Kolejnym utworem, jaki zaprezentowała nam BOVSKA, była Dzika, która pojawiła się w sieci jesienią ubiegłego roku. Powstała ona w połączeniu pracy wokalistki z producentem Archie Sheysky. Piosenka opowiadała o ogromnej wewnętrznej sile, jaka kryje się w każdej kobiecie przy okazji tworzenia nowych relacji.

Bovska – Dzika

Kim tak naprawdę jestem? Jaka jest moja prawdziwa natura? Czy potrafię być blisko siebie? Dzika dziewczynka uosabia tę część duszy i osobowości, która potrafi żyć pełną piersią, słuchać swojej intuicji i zna swoje potrzeby. Nie tłumi ich, idzie za głosem serca. Dzika to piosenka o relacji z ogromną wewnętrzną siłą, która istnieje w każdej kobiecie. Jest to utwór o tęsknocie za nią i wołaniu jej. Jest o spotkaniu z prawdą o sobie samej.

opowiadała o piosence BOVSKA

BOVSKA – System Error, posłuchaj nowego singla

System Error, jest odzwierciedleniem okresu, w jakim znalazła się BOVSKA pisząc ten utwór. Był on obudowany w bardzo napiętą sytuację społeczną w kraju. Surowy plener Fuerteventury, a także ekspresyjny montaż teledysku ukazuje nam emocje, które chciała pokazać artystka.

BOVSKA
BOVSKA na planie teledysku/ fot. materiały prasowe

System Error napisałam jeszcze zanim powstała Dzika. Byłam zatopiona w dość mrocznym dla siebie momencie, w którym mało wokół jest nadziei na lepsze. Sytuacja społeczno-polityczna potęgowała te odczucia. Chciałam napisać piosenkę, która pokazuje to zmaganie, ale jednocześnie daje nadzieję, mi samej – jeśli nie na lepsze – to przynajmniej na zmianę. Piosenkę, w której zaznaczam, że mam siłę na tę walkę. Dziewczyna w teledysku wykonuje syzyfową pracę. Przesypuje na pustyni piach, a w oceanie choć płynie, stoi w miejscu. Plan zdjęciowy umożliwił mi doznanie ekstremów i myślę, że teledysk te emocje oddaje.

opisuje utwór BOVSKA

Reżyserką teledysku jest Magdalena Zielińska, za zdjęcia odpowiadał Mateusz Kanownik, a za produkcję muzyczną Jan Smoczyński, który jest także współautorem piosenki.

BOVSKA odsłania karty swojego nowego wydawnictwa. Do sieci został właśnie wrzucony teledysk do jej najnowszego singla System Error. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Sorrento […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →