Bovska i #kwaranSTANY, czyli domowy teledysk do utworu „Stany”


21 października 2020

Podziel się newsem:

Bovska prezentuje kolejną odsłonę swojego najnowszego albumu Sorrento. Zobaczcie wyjątkowy, niecodzienny teledysk do utworu Stany!

Sorrento – najnowszy album Bovskiej

Sorrento to czwarty album Bovskiej, który ukazał się w kwietniu, tego roku, niemalże z początkiem etapu covidowej izolacji. Mimo utrudnionej promocji materiału, Bovska nie opuściła broni i skutecznie fundowała swoim fanom kolejne niespodzianki, związane z albumem.

Chociażby niedawno, artystka opublikowała na swoim kanale na YouTube wyjątkowy koncert Sorrento Performance będący fuzją muzyki i tańca. Teraz wraca z kolejną taneczną propozycją – klipem do utworu Stany, nagranym w całości w domowych warunkach.

Bovska – Sorrento Performance, zobacz koncert

#kwaranSTANY – nowa, taneczna inicjatywa Bovskiej

Nie jest to jednak klasyczny teledysk, bo kryje się za nim wyjątkowa akcja. Jest to efekt tanecznego konkursu #kwaranSTANY, będącego inicjatywą Bovskiej i choreografki Agi Konopki. Więcej o tym pomyśle mówi sama wokalistka:

Konkurs #kwaranSTANY to inicjatywa powstała w czasie najgłębszego lockdownu czyli wiosną 2020 roku. Dokładnie wtedy, kiedy wychodził album Sorrento, zorganizowałyśmy z dziewczynami z Movement Direction konkurs dla tancerzy. Miał on na celu mobilizację młodych tancerzy do wspólnego działania i rozszerzenia swojego portfolio. Wśród nagród była sesja zdjęciowa z wybitną fotografką Dominiką Jarczyńską, a także teledysk, który składa się z improwizowanych fragmentów moich i Agi Konopki, oraz nadesłanych przez tancerzy prac.

Bovska Stany

Aga Konopka dodaje:

Celem #kwaranSTANÓW było pokazanie talentów tancerzy, którzy podczas pandemii całkowicie stracili możliwości pracy. Nagrody, które zaproponowaliśmy, czyli m.in. konsultacje dramaturgiczne, sesja zdjęciowa czy stworzenie portfolio mają potencjalnie zwiększyć szanse tych zdolnych ludzi, na znalezienie pracy w zawodzie. Zależy nam na promowaniu talentów. Dlatego też do konkursu zaprosiłyśmy Bovską, której działania sceniczne charakteryzuje otwartość na prace z tancerzami i eksperymentowanie ze środkami wyrazu.

Bovska – Stany, zobacz teledysk

Z ponad 100 zgłoszeń artystki wybrały niezwykle zdolnych tancerzy. Możecie ich oglądać w najnowszym teledysku Bovskiej, który zmontował Marcin Kopiec – człowiek z którym Bovska stworzyła już niejeden klip z tańcem w roli głównej. Zobaczcie efekty!

Bovska prezentuje kolejną odsłonę swojego najnowszego albumu Sorrento. Zobaczcie wyjątkowy, niecodzienny teledysk do utworu Stany! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Sorrento – najnowszy album […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →