Bovska zapowiada nową płytę singlem „Leżałam”


08 października 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Czekaliście na nowości od Bovskiej? Już są! Przed Wami najnowszy utwór Leżałam, który zapowiada nowy album artystki.

Bovska pnie się coraz wyżej. Wokalistka jest zapraszana na coraz to większe sceny festiwalowe, na koncerty przychodzą tłumy, a jej ostatni album – Kęsy odniósł spory sukces. Kiedyś jej muzyka traktowana jako alternatywna i dość awangardowa, dziś słuchana jest przez tysiące fanów i coraz mocniej wchodzi do mainstreamu.

Nie da się ukryć, że artystka jest w najlepszym okresie swojej kariery i dobrze wykorzystuje ten moment. Bovska właśnie podzieliła się swoim najnowszym utworem – Leżałam.

bovska leżałam

Myślę, że piosenka ta ma w sobie coś hipnotyzującego brzmieniowo, coś co zmusi Was by zamknąć oczy i przenieść się w inne miejsce. Jest o tym, co tak trudno opisać w jednym geście czy słowie – o bliskości. O tych małych momentach i gestach, które trudno zauważyć gołym okiem, a które bywają najważniejszymi w naszym życiu.

Tak swój najnowszy utwór komentuje jego autorka – Bovska. Singlowi towarzyszy bardzo intymny, klimatyczny teledysk. Zobaczcie!

Bovska – Leżałam

Bovska – nowy album

Leżałam zapowiada nową, czwartą płytę artystki. Bovska nie zdradza jednak na razie jej szczegółów. Wiemy jedynie, że trasy koncertowej możemy spodziewać się na wiosnę. Czekamy z niecierpliwością!

Czekaliście na nowości od Bovskiej? Już są! Przed Wami najnowszy utwór Leżałam, który zapowiada nowy album artystki. Bovska pnie się coraz wyżej. Wokalistka jest zapraszana na coraz to większe sceny festiwalowe, na koncerty przychodzą tłumy, a jej ostatni album – Kęsy odniósł spory sukces. Kiedyś jej muzyka traktowana jako alternatywna i dość awangardowa, dziś słuchana […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także