Bovska publikuje czwarty singiel zapowiadający nową płytę


08 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Premiera nowej płyty od Bovskiej zbliża się wielkimi krokami. Dziś artystka podzieliła się kolejnym, czwartym już singlem, który ją zapowiada. Posłuchajcie utworu Między nami.

Bovska szykuje się do wydania nowego albumu. Będzie to czwarte po Kaktusie, Pysku i Kęsach wydawnictwo wokalistki. Krążek zatytułowany Sorrento ukaże się już 24 kwietnia. Znajdzie się na nim 14 utworów, w tym znane już single: Leżałam, Będę przy Tobie oraz Wujek G.

Bovska - Sorrento
Bovska – Sorrento – okładka płyty

Album można zamawiać w preorderze, pod tym linkiem.

Między nami. Bovska prezentuje czwarty singiel z nowej płyty

Dziś Bovska podzieliła się kolejnym kawałkiem z płyty. Tym razem wybór padł na Między nami. W utworze artystka zachęca do zatrzymania się i spojrzenia na świat z innej perspektywy.

Publikuję ten teledysk w czasie izolacji. Jesteśmy zamknięci w domach, a mimo to MIĘDZY NAMI dzieje się dużo. Mimo oddzielenia w przestrzeni, łączą nas relacje, których żaden wirus nie jest w stanie tak łatwo złamać. Może dla niektórych to czas próby? A dla innych czas docenienia tego, co mają? Powrotu do najprostszych, najważniejszych wartości.

Do piosenki powstało także lyric video, nagrane w czasie kwarantanny. Obraz powstał we współpracy Bovskiej z Bartkiem Szadurskim, z którym stworzyła teledysk do Kimchi oraz Marcinem Kopcem, odpowiedzialnym za ostatnie teledyski do Będę przy Tobie i Wujek G.

Marcin sięgnął po nagrania, których nie wykorzystaliśmy wcześniej. To zaledwie kilka ujęć, jednak zmontowanych graficznie i konceptualnie. Na warstwę video wkroczyliśmy z Bartkiem. Wymyśliliśmy w jaki sposób poprzez kolaże video najlepiej oddać charakter piosenki. Stworzyłam ilustracje i maski, napisałam ręcznie wszystkie teksty a Bartek te elementy poukładał i zanimował. Tym sposobem powstało nasze lyric video z czasów zarazy.

Zobaczcie jak wyszło:

Bovska – Między nami

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Enea Spring Break Showcase Festival & Conference 2020

Biletomat.pl
od 120 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.