Bovska zdradza szczegóły nadchodzącego albumu

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Bovska powraca z czwartym albumem. Krążek zatytułowany Sorrento ukaże się już w kwietniu. Sprawdźcie szczegóły wydawnictwa.

Sorrento – nowa płyta od Bovskiej ukaże się 24 kwietnia

Na nowej płycie Bovskiej znajdzie się 12 utworów, w tym dobrze już znane single: Leżałam, Będę przy tobie oraz Wujek G., do których powstały także teledyski. Za warstwę liryczną odpowiada sama Bovska, natomiast muzyka została napisana wspólnie z Janem Smoczyńskim, który jest także producentem albumu. W jednym z utworów gościnnie pojawi się Vienio.

Bovska – Wujek G.

W Sorrento Bovska porusza tematy miłości romantycznej, intymnej, dojrzałej i niedoskonałej, zadaje pytania o wolność i szuka sensu w tym co codzienne. Skąd pomysł na tytuł?

Pojechałam w podróż do tej pięknej miejscowości. Malowniczo położona, przyciąga rzeszę turystów z całego świata. Niedaleko stąd na Capri, do Wezuwiusza, Pompejów i Neapolu. Miało być gorąco i pięknie, zamiast tego było zimno i burzowo. Gwałtowne wichury zrywały trakcje, łamały drzewa, powodowały ogromne fale. Deszcz lał się strumieniami. Te pogodowe sensacje łączyły się z moimi wewnętrznymi przeżyciami. Wjeżdżając kolejką linową na punkt widokowy, wymyśliłam tekst pierwszej piosenki na płytę. Ta podróż coś we mnie odblokowała i zmieniła. Była punktem zapalnym

Bovska – Sorrento – tracklista

Bovska - Sorrento
Bovska – Sorrento – okładka albumu
 1. Ciao
 2. Między nami
 3. Leżałam
 4. Wujek G.
 5. Włącz, wyłącz
 6. Sorrento
 7. Będę przy tobie
 8. Guziki feat. Vienio
 9. Raty
 10. Stany
 11. Paolo C.
 12. UVA
 13. Pytania
 14. Pa para rapa

Fizyczne wydanie albumu będzie prawdziwą gratką dla fanów sztuki. Bovska odpowiada nie tylko za projekt okładki i opakowania. W środku wydawnictwa znajdzie się także kilka grafik jej autorstwa. Płytę można zamawiać tutaj.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: