Ralph Kaminski przedstawia teledysk do utworu “Autobusy”


10 czerwca 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Ralph Kaminski właśnie zaprezentował wyjątkowy teledysk do swojego najnowszego singla Autobusy. Zobaczcie tę taneczną opowieść!

Nowy singiel Ralpha KaminskiegoAutobusy

Autobusy to kolejny singiel po Kosmicznych Energiach i Wszystkiego Najlepszego, pochodzący z najnowszego albumu Ralpha Kaminskiego pod tytułem Młodość, który ukazał się pod koniec 2019 roku. Artysta w nostalgiczny sposób wraca w utworze wspomnieniami do swoich perypetii z młodzieńczych lat i czasów, gdy mieszkał w swoim rodzinnym Jaśle.

Ralph Kaminski Jasło

Ralph podzielił się również wyjątkowym teledyskiem do swojego najnowszego singla. Ponownie zaangażował się w pracę nad nim w stu procentach. Zajął się napisaniem scenariusza i reżyserią, wcielił się w rolę producenta, przygotował kostiumy i wymyślił charakteryzację. Efekt?

Polska ABBA, czyli My Best Band In The World

Klip do złudzenia przypomina kultową stylistykę szwedzkiej grupy ABBA. Zespół RalphaMy Best Band In The World, który wziął udział w teledysku w składzie: Inez Przez Z (Aga Bigaj), Madeline (Magdalena Laskowska), Samantha (Wiktoria Jakubowska), Roger (Paweł Piekarski), Laurent (Wawrzyniec Topa) oraz sam Ralph w roli lidera, wyglądają jak żywcem wyciągnięci z teledysku jednego z największych disco przebojów lat 70. Zobaczcie sami!

Ralph Kaminski – Autobusy, zobacz teledysk

Ralph Kaminski właśnie zaprezentował wyjątkowy teledysk do swojego najnowszego singla Autobusy. Zobaczcie tę taneczną opowieść! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Nowy singiel Ralpha Kaminskiego – Autobusy Autobusy to kolejny […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →