kadr z „FINAŁ PRETTY TOUR W WARSZAWIE"

Jak wyglądał finał ostatniej trasy koncertowej White’a 2115? Raper publikuje specjalny vlog


02 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Promocja płyty Pretty Boy White’a 2115 dobiegła końca. Na kanale wytwórni 2115 pojawił się vlog podsumowujący całe wydarzenie.

White 2115 zakończył trasę koncertową

W piątek na kanale 2115 ukazał się vlog Finał trasy Pretty Tour w Warszawie. W ponad dwudziestominutowym filmie streszczono występ White’a na Letniej Scenie Progresji, który odbył się 16 września.

Zobacz: Platynowy Śliczny Chłopiec, czyli White 2115 z kolejnym wyróżnieniem od ZPAV

W trakcie imprezy, oprócz kupna merchu, można było zrobić sobie tatuaż wśród wybranych wzorów nawiązujących do rapera. Wraz z autorem albumu Pretty Boy na scenie pojawili się również jego kompani z 2115.

Finał trasy Pretty Tour w Warszawie

Warszawski koncert był jednym z pięciu, które składały się na Pretty Tour. Trasa wystartowała w Poznaniu 2 września. W trakcie dwóch tygodni White 2115 odwiedził jeszcze Kraków, Wrocław oraz Gdańsk. We vlogu nawijacz pochwalił się, że cała trasa została wyprzedana.

Oprócz Pretty Tour dużym zainteresowaniem cieszy się również sam album. Pretty Boy trafił na rynek pod koniec czerwca. W sierpniu Związek Producentów Audio Video przyznał Łajciorowi Platynową Płytę za sprzedaż ponad trzydziestu tysięcy egzemplarzy. Z filmu wynika jednak, że raper podwoił już sprzedany nakład, dzięki czemu ZPAV wręczył mu podwójną platynę.

White 2115 – Pretty Boy – odsłuch albumu

White 2115 wystąpi podczas Lublin Rap Festiwal 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Mimo że trasa dobiegła końca, White nie zamierza zrezygnować z koncertowania do czasu kolejnego albumu. Członek 2115 pojawi się na Lublin Rap Festiwal 2022, który odbędzie się w sobotę 17 grudnia na terenie Targów Lublin przy ul. Dworcowej 11. Oprócz White’a 2115 wystąpi wówczas również Gibbs oraz dwóch nieogłoszonych jeszcze artystów. Organizatorzy zapewniają jednak, że na uczestników czekać będzie „czołówka polskiej sceny rapowej”. Otwarcie bramek zaplanowano na 17:00.

Wejściówki na koncert White’a 2115 w ramach Lublin Rap Festiwal 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. Pierwsza pula biletów jest wyprzedana, więc spieszcie się z zakupem!

Promocja płyty Pretty Boy White’a 2115 dobiegła końca. Na kanale wytwórni 2115 pojawił się vlog podsumowujący całe wydarzenie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM White 2115 zakończył trasę […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →