kadr z teledysku „BRUCE”

White 2115 rusza w „Pretty Tour”. Raper odwiedzi pięć miast


03 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Minął nieco miesiąc od premiery Pretty Boy White’a 2115. Dziś raper wraz z SBM Label poinformował, że postanowił przedłużyć wakacje o wrzesień za sprawą Pretty Tour.

White 2115 rusza w trasę

Dziś w mediach społecznościowych zawodnika 2115 pojawiła się informacja, że White rusza w trasę koncertową promującą album Pretty Boy. Młody Łajcior we wrześniu zaliczy pięć występów w największych polskich miastach. Na liście znalazły się m.in. Kraków i Warszawa.

White 2115 – Pretty Tour – sprawdź daty

  • 02 września – Skwer Play – Poznań
  • 08 września – B90 – Gdańsk
  • 10 września – Kamienna 12 – Kraków
  • 15 września – HotSpot – Wrocław
  • 16 września – Letnia Scena Progresji – Warszawa

Zobacz: White 2115 podbija OLiS. Nawet sanah nie przebiła wyniku zawodnika SBM Label

Ostatni krążek White’a ukazał się na rynku 24 czerwca. W niecałe trzy tygodnie od premiery materiału Związek Producentów Audio Video przyznał White’owi Platynową Płytę. Rodzimy artysta, aby otrzymać wspomniane wyróżnienie, musi sprzedać co najmniej trzydzieści tysięcy egzemplarzy konkretnego tytułu.

White 2115 – Pretty Boy – odsłuch albumu

White 2115 wystąpi podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Zanim Łajcior ruszy we wrześniową trasę, pojawi się jeszcze na jednym z największych festiwali w Polsce. Już w przyszłym tygodniu, między 11 a 13 sierpnia, odbędzie się Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Impreza, jak zwykle, zawita na płocką Plażę nad Wisłą przy ul. Rybaki. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! W ofercie znalazły się również bilety na pola namiotowe w wersji standardowej lub premium.

Przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad tym, abyście otrzymali najlepszy festiwal hip-hopowy w historii. Nie lubimy półśrodków, dlatego w tym roku czekają na Was rewolucyjne zmiany. Line-up wypchany po brzegi (kolejne ogłoszenia artystów już niedługo), nowe sceny, masa stref, dodatkowe pole namiotowe oraz liczne niespodzianki. Do zobaczenia w Płocku. Elooo!

– czytamy w opisie imprezy.

Podczas trzydniowej imprezy będziemy mieli okazję zobaczyć ponad stu artystów na żywo. Do tej pory ogłoszeni zostali:

Przeczytaj także: Lech Polish Hip-Hop Festiwal 2022 prezentuje szczegółowy plan imprezy

lech polish hip-hop festival 2022 line-up
fot. materiały prasowe

Minął nieco miesiąc od premiery Pretty Boy White’a 2115. Dziś raper wraz z SBM Label poinformował, że postanowił przedłużyć wakacje o wrzesień za sprawą Pretty Tour. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał White […]

White 2115 na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022

Biletomat.pl
129 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →