kadr z teledysku „Bedoesiara”

Platynowy Śliczny Chłopiec, czyli White 2115 z kolejnym wyróżnieniem od ZPAV


13 lipca 2022

Podziel się newsem:

Nie minął miesiąc od premiery Pretty Boy, a White 2115 może pochwalić się kolejnym osiągnięciem sprzedażowym. O świetnych wynikach Łajciora poinformował SBM Label.

Młody Łajcior sprzedaje dziesiątki tysięcy płyt

Wczoraj w mediach społecznościowych SBM Label pojawiła się informacja o kolejnym sprzedażowym wyróżnieniu White’a 2115. Raper otrzymał od Związku Producentów Audio Video Platynową Płytę za sprzedaż ponad trzydziestu tysięcy egzemplarzy płyty Pretty Boy. Łajcior potrzebował niecałych trzech tygodni, by osiągnąć ten wynik.

Zobacz: White 2115 podbija OLiS. Nawet sanah nie przebiła wyniku zawodnika SBM Label

Tempo, w jakim White otrzymuje kolejne wyróżnienie, nie powinno być zaskoczeniem. Po dwóch dniach od wystartowania preorderu, czyli równo trzy tygodnie przed premierą płyty, Pretty Boy pokrył się złotem, czyli sprzedał się w nakładzie przekraczającym piętnaście tysięcy płyt.

White 2115 – Pretty Boy – odsłuch albumu

White 2115 wystąpi na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Lech Polish Hip-Hop Festival wraca do Płocka po dwóch latach nieobecności. Impreza, jak zwykle, zawita na płocką Plażę nad Wisłą przy ul. Rybaki. Wydarzenie zaplanowano między 11 a 13 sierpnia. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! W ofercie znalazły się również bilety na pola namiotowe w wersji standardowej lub premium.

Przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad tym, abyście otrzymali najlepszy festiwal hip-hopowy w historii. Nie lubimy półśrodków, dlatego w tym roku czekają na Was rewolucyjne zmiany. Line-up wypchany po brzegi (kolejne ogłoszenia artystów już niedługo), nowe sceny, masa stref, dodatkowe pole namiotowe oraz liczne niespodzianki. Do zobaczenia w Płocku. Elooo!

– czytamy w opisie imprezy.

Podczas trzydniowej imprezy zobaczymy na żywo ponad stu artystów. Do tej pory ogłoszeni zostali:

lech polish hip-hop festival 2022
fot. materiały prasowe

Nie minął miesiąc od premiery Pretty Boy, a White 2115 może pochwalić się kolejnym osiągnięciem sprzedażowym. O świetnych wynikach Łajciora poinformował SBM Label. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Młody Łajcior sprzedaje dziesiątki […]

White 2115 na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022

Biletomat.pl
129 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →