kadr z "TAK BAWILIŚMY SIĘ NA SBM FFESTIVAL VOL. 5"

Ekipa SBM Label wspomina, jak bawiła się podczas ostatniej edycji SBM FFestivalu

Obserwuj nas na instagramie:

Już niedługo odbędzie się szósta edycja SBM FFestival. Z tej okazji SBM Label opublikował oficjalną relację z zeszłorocznej imprezy.

SBM Label wspomina ostatni SBM FFestival

Wczoraj na kanale YouTube stołecznej wytwórni ukazała się relacja z piątej edycji SBM FFestival. Impreza odbyła się w sierpniu zeszłego roku na warszawskim Służewcu. Wówczas na scenie wystąpili m.in. Moli, Adi Nowak, Bedoes, Beteo, Kacperczyk, Białas, Solar, White 2115, Malik Montana, Mata i inni. Za realizację wideo podsumowującego wydarzenie odpowiada ZAKZVISION. Jednym z celów opublikowanego filmu jest promocja kolejnej edycji festiwalu.

Od kolejnej edycji naszego corocznego święta dzielą nas już niecałe 4 miesiące, więc czas najwyższy rozpocząć przygotowania i powoli wprawiać się w festiwalowy nastrój.

– czytamy w opisie

SBM Label – Tak bawiliśmy się na SBM FFestival vol. 5

Kolejna edycja festiwalu już wkrótce

Nadchodząca odsłona festiwalu organizowanego przez SBM odbędzie się w Warszawie między 25 a 27 sierpnia. Tym razem organizatorzy imprezy przenieśli SBM FFestival na Lotnisko Bemowo, gdzie w październiku zeszłego roku Mata zagrał solowy koncert.

Zobacz: Nobocoto Talents, czyli kolejna akcja dla młodych artystów od SBM Label

W Internecie cały czas trwa kampania reklamowa oraz odkrywanie kolejnych nazwisk, które pojawią się podczas wydarzenia. Na razie wiadomo, że na scenie pojawi się reprezentacja Hotelu Maffija, Kinny Zimmer, Kamil Lanek, Bedoes oraz Białas. Ostatni z wymienionych twórców ogłoszony został w tym tygodniu. Oprócz tego organizatorzy SBM FFestivalu zorganizowali specjalną akcję dla młodych talentów. W ramach Nobocoto Talents wyróżnieni twórcy będą mogli zagrać koncert na specjalnie przygotowanej scenie. Zgłoszenia należy wysyłać 27 czerwca.

Razem z Nobocoto Studio i SBM FFestivalem przedstawiamy Nobocoto Talents!
Od 27 kwietnia do 27 czerwca w ramach akcji skierowanej głównie do podziemnych artystów wyłonimy 6 nagranych lub zmixowanych w Nobocoto Studio utworów. Nagranie wykonu live do każdego z kawałków pojawi się w lipcu na kanale SBM Starter, a w trakcie zbliżającej się edycji SBM FFestivalu każdy z finalistów zagra na specjalnie przygotowanej scenie. Jeśli wy też chcecie wziąć udział w akcji, na wizytę w studio możecie umówić się poprzez zupełnie nowy system rezerwacji online. Znajdziecie go na nobocoto.pl/rezerwacja. Czekamy na Was do 27 czerwca!

– informowali organizatorzy

Już niedługo odbędzie się szósta edycja SBM FFestival. Z tej okazji SBM Label opublikował oficjalną relację z zeszłorocznej imprezy. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? SBM Label wspomina ostatni SBM FFestival Wczoraj na kanale YouTube stołecznej wytwórni […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →