kadr z klipu do utworu „Lawenda” SB Maffiji

Nobocoto Talents, czyli kolejna akcja dla młodych artystów od SBM Label


28 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

SBM Label wraz ze swoim studiem nagraniowym Nobocoto prezentują nową akcję dla młodych artystów. Sprawdźcie, o co chodzi w Nobocoto Talents.

SBM Label z kolejną akcją dla młodych artystów

Za pośrednictwem mediów społecznościowych wytwórnia SBM Label zapowiedziała start kolejnej już po SBM Starterze akcji skierowanej do młodych artystów, mającej na celu wyłonienie prawdziwych talentów i pomoc w promocji. Jak możemy przeczytać w opisie całej akcji:

Razem z Nobocoto Studio i SBM FFestivalem przedstawiamy Nobocoto Talents!
Od 27 kwietnia do 27 czerwca w ramach akcji skierowanej głównie do podziemnych artystów wyłonimy 6 nagranych lub zmixowanych w Nobocoto Studio utworów. Nagranie wykonu live do każdego z kawałków pojawi się w lipcu na kanale SBM Starter, a w trakcie zbliżającej się edycji SBM FFestivalu każdy z finalistów zagra na specjalnie przygotowanej scenie. Jeśli wy też chcecie wziąć udział w akcji, na wizytę w studio możecie umówić się poprzez zupełnie nowy system rezerwacji online. Znajdziecie go na nobocoto.pl/rezerwacja. Czekamy na Was do 27 czerwca!

Tak więc warunkiem wzięcia udziału w Nobocoto Talents jest nagranie swojego utworu w studiu Nobocoto. Patrząc na dotychczasowe poczynania SBM Label, wydaje się, że potencjalny udział w finale akcji może być windą do ogromnego sukcesu.

Post wytwórni SBM Label o Nobocoto Talents

SBM Starter jako kuźnia talentów

Czy Nobocoto Talents przyczyni się do odnalezienia przez SBM Label kolejnego artysty, który podbije wyniki sprzedażowe i karty na czasie? Jest na to szansa, bowiem utworami wydawanymi na powiązanym z całą akcją kanale SBM Starter do szerszej świadomości słuchaczy trafiali tacy artyści, jak Mata, Jan-rapowanie, White 2115, Szczyl czy Kinny Zimmer, który w niesamowicie szybkim tempie zyskuje popularność. Widać więc jak na dłoni, że SBM Label potrafi wyszukiwać nowe talenty, a Nobocoto Talents może się okazać kolejnym narzędziem, które w tym pomoże.

SBM Label wraz ze swoim studiem nagraniowym Nobocoto prezentują nową akcję dla młodych artystów. Sprawdźcie, o co chodzi w Nobocoto Talents. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →