Kadr z teledysku Avi x Louis Villain - Soprano

Avi dograł się do kawałka Przema DBM i Augusta


05 listopada 2021

Podziel się newsem:

Avi wsparł swoim emocjonalnym występem gościnnym rapera, który niemal dwa lata temu wydał album w jego wytwórni. I dobrze, bo słychać chemię.

Czekając na prawdziwy wybuch kariery

Droga muzyczna Przema DBM jest jedną z najbardziej specyficznych, jakie w ostatnich latach widział polski rap. Gdy ponad cztery lata temu w sieci pojawił się utwór Wakabayashi, z miejsca stał się hitem. Chwilę później enigmatyczny raper został uczestnikiem akcji SBM Starter, w której nieźle sobie poradził, jeśli chodzi o poziom utworów i wyświetlenia.

Po tych pierwszych sukcesach MC niespodziewanie zamilkł na dłuższą chwilę. Pod koniec 2019 roku wrócił na dobre, wydając album Kolizje. Krążek wydany w Moya Label, czyli wytwórni, którą założyli Avi i Louis Villain, nie odbił się jednak tak szerokim echem, jak mógł. Przemo nie ustaje jednak w działaniach, by zwrócić na siebie uwagę słuchaczy. Ostatni singiel przekonuje, że ta kariera może jeszcze ruszyć z miejsca.

Przemo DBM – Wakabayashi

Pieniądze szczęścia nie dają

Chociaż utwór nie porusza tematu pandemii, wydaje się, że niespokojny czas dobrze pasuje do jego stylistyki. Już na początku gospodarz nawija: to do wszystkich, co tracą sens, po czym zaczyna opowiadać ciemne historie. Na spokojnym, nastrojowym bicie Augusta Przemo wspomina m.in. o ludziach, którzy popełnili samobójstwo czy zrobili sobie krzywdę. Nie traci przy tym swojego stylu pisania oraz rapowania.

Jego występ dobrze dopełnia Avi, który podszedł do tematu dźwigania życia w bardzo osobisty sposób. Raper wspomina choćby o śmierci swojej mamy, a także sąsiedzie, który spłonął żywcem. Nie pomija również wątku szukania akceptacji i poważnego podejścia do rapu, przekazywania w nim treści. Całość dopełniają przewijające się zdjęcia DBM-a nasuwające skojarzenie z byciem uwięzionym.

Przemo DBM & August – Nuworysz (feat. Avi)

Plany na przyszłość

Od kilku tygodni wiadomo, że Przemo DBM i August wydadzą razem album. Jego nazwa to Skazany na Ś, a data premiery nie została jeszcze podana do publicznej wiadomości. Kawałek, w którym pojawił się Avi, jest drugim singlem z tego projektu. Pierwszy to Na zawsze dom, który ukazał się pod koniec września.

Nie ma także pewności co do tego, gdzie ukaże się płyta duetu. Wypuszczanie utworów na youtubowym kanale Przema oraz ich creditsy sugerują, że krążek może zostać wydany bez wsparcia jakiejkolwiek wytwórni. Wygląda na to, że niebawem poznamy więcej szczegółów.

Przemo DBM & August – Na zawsze dom

Avi wsparł swoim emocjonalnym występem gościnnym rapera, który niemal dwa lata temu wydał album w jego wytwórni. I dobrze, bo słychać chemię. Czekając na prawdziwy wybuch kariery Droga muzyczna Przema DBM jest jedną z najbardziej specyficznych, jakie w ostatnich latach widział polski rap. Gdy ponad cztery lata temu w sieci pojawił się utwór Wakabayashi, z […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →