kadr z klipu do utworu „Puerto Bounce" Żabsona, Kizo, Zethy i Vladimira Cauchemara

Hiphop Festiwal Dąbie ugości prawdziwe gwiazdy polskiego rapu


18 lipca 2022

Podziel się newsem:

6 sierpnia na Hiphop Festiwal Dąbie pojawi się niezwykle mocna reprezentacja polskiego rapu. Sprawdź szczegóły.

Mocny skład przyjedzie do Dąbia

Hiphop Festiwal Dąbie może pochwalić się jednym z najmocniejszych line-upów ze wszystkich tegorocznych polskich rapowych festiwali. Już 6 sierpnia zobaczyć będzie tam można naprawdę mocne, wyraziste postacie. Listę otwiera Malik Montana, którego popularność coraz mocniej zahacza o zagraniczne sceny. Szef GM2L zaprezentował podczas Clout Festivalu swój wspólny numer z Fivio Foreignem, bliskim współpracownikiem Kanyego Westa. Innym raperem, który wystąpi w Dąbiu jest Żabson, którego zagraniczne współprace może nie imponują aż tak jak te Malika, ale jest bardzo mocnym punktem każdego line-upu za sprawą swoich licznych koncertowych hitów, do których z pewnością zaliczają się Puerto Bounce, Sexoholik, czy Floyd Mayweather. Jeśli mówimy o koncertowych gigantach, nie można zapomnieć także o Kizo, którego Disney zdominował zeszłoroczne wakacje. Może szefowi MTS uda się to drugi rok z rzędu? Z pewnością konkurencją dla niego jest Diho, który zaczął regularnie prezentować ciepło przyjmowane single takie jak Polak, No to cyk, Antonio Banderas czy Facetime. Pozornie najbardziej odrębnie od reszty stawki stoją Avi i Louis Villain, jednak każdy, kto choć raz pojawił się na ich koncercie, z pewnością potwierdzi, że prezentują oni niezmiennie wysoki poziom i ogromną klasę. Każdy festiwal potrzebuje też nieco cięższej przeciwwagi pod względem treści.

Żabson, Kizo, Zetha, Vladimir Cauchemar – Puerto Bounce

Hiphop Festiwal Dąbie – kup bilety!

Na co więc czekacie? Szybko, zapisujcie w kalendarzu datę 6 sierpnia i wpadajcie na Hiphop Festiwal Dąbie. Bilety na wydarzenie, które odbędzie się w Kompleksie Wypoczynkowym TEMAR, są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl. Spieszcie się, lista miejsc jest ograniczona!

Plakat promujący Hiphop Festiwal Dąbie

Hiphop Festiwal Dąbie ugości prawdziwe gwiazdy polskiego rapu

6 sierpnia na Hiphop Festiwal Dąbie pojawi się niezwykle mocna reprezentacja polskiego rapu. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Mocny skład przyjedzie do Dąbia Hiphop Festiwal Dąbie może pochwalić się jednym […]

Kup bilety na Hiphop Festiwal Dąbie!

Biletomat.pl
149 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →