Aptly Filmz

Diho i Josef Bratan czują się jak „Antonio Banderas”


24 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Na kanał GM2L trafił nowy singiel Diho i Josefa Bratana zatytułowany Antonio Banderas. Sprawdź szczegóły.

Diho wykorzystuje zamieszanie

Diho zdaje się chcieć wykorzystać zamieszanie, jakie w ostatnich miesiącach wywołuje jego osoba w mediach społecznościowych i atakuje z drugim utworem w tym roku. Po hitowych Szybach z gościnnym udziałem Bibica, Alberto i Josefa Bratana przyszedł czas na kolejny utwór nagrany wspólnie z tym ostatnim, zatytułowany Antonio Banderas. Wszyscy śledzący z zainteresowaniem instagramową działalność rapera powinni być usatysfakcjonowani także teledyskiem, za który odpowiada ekipa Aptly Filmz. Autorami bitu są Syru oraz Jvchu.

Diho feat. Josef Bratan – Antonio Banderas

Intensywny rok GM2L

Nie jest powiedziane, czy Szyby oraz Antonio Banderas są luźnymi singlami czy Diho planuje wydanie jakiegoś projektu w 2022 roku. Jest to zresztą zwyczajowa praktyka w przypadku członków GM2L. Bardzo aktywni wydawniczo są zarówno Bibic, Jozef Bratan, Alberto, jak i szef labelu, Malik Montana, jednak w przypadku żadnego z nich nie zostało potwierdzone planowane wydanie albumu, nie mówiąc już o dacie, okładce czy trackliście projektu. Jednak w przypadku Malika oraz Alberto zainteresowanie jest tak duże, że można być spokojnym, że w 2022 roku ogłoszą daty premiery swoich nowych wydawnictw. Ciężko powiedzieć to samo o Diho, na którego płytę fani będą już wyczekiwać trzeci rok.   

Na kanał GM2L trafił nowy singiel Diho i Josefa Bratana zatytułowany Antonio Banderas. Sprawdź szczegóły. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze Diho […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →